Oceny Suzuki Swift III Sedan 1.0 i 53KM 39kW 1996-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Suzuki Swift III Sedan 1.0 i 53KM 39kW 1996-2004

~pp220@op.pl
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Nie jest to auto trendy. Przez wiele lat produkcji sylwetka mogła sie "opatrzeć". "Suzi" pozostaje małym, bardzo wdzięcznym, tanim, bezproblemowym w eksplotacji samochodem. Idealny jako drugie auto w rodzinie, lub auto niskobudżetowe np dla ludzi młodych. Miałem okazję użytkować różne auta np Fiat Tempra, Opel Vectra, Fiat Uno, Seiczento, Vw polo, Golf IV benzyna i diesel, Opel Astra I i II, Toyota Avensis i muszę stwierdzić że "Suzi" można...
~Damian
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Samochód za te pieniadze wart polecenia naprawde solidny, jak dle poczatkujacego kierowcy , ekonomiczny sr spalanie 5,5l tanie czesci i malo awaryjny wiadomo jak na te klase naprawde dobry, minysem jest podwozie slabe zabezpieczenie antykorozyjne, wyciszenie i skrzypienie plastików ale ogólnie samochód do polecenia !
~Dominik
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Polecam, jak ktoś nie potrzebuje superwypasionej fury, demona prędkości,super komfortu, niesomowitego designu. Zależy mu jednak na NIEZAWODNOŚCI, wygodzie. Ja swojego nie sprzedam - jak będę chciał coś nowego to swój przekażę komuś w rodzinie.
~albo suzuki albo nic
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
To niezwykły samochod, wyjątkowa przyjemnosc prowadzenia, której nie spotkasz w większosci samochodów do tego nibywale niskie koszty zakupu i utrzymania sprawiaja ,ze mozna zyczyc wszystkim uzytkowania takich samochodów. Oczywiście samochod nie jest dla osob dla ktorych tylko ogromną, miekką kanapę mozna nazywac samochodem.
~remyzero@poczta.onet.pl
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Jak za te pieniądze jest to kapitalne auto. Oczywiście jeśli ktoś oczekuje wysokiej klasy materiałów wewnątrz lub świetnego komfortu będzie rozczarowany, ale realnie patrząc jest to niezawodny samochód, który sprawia przyjemność z jazdy i można go polubić.
~raan
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Samochód mało usterkowy, praktycznie tylko przeglądy + klocki. Jedyna usterka ( po 75 tys.) to naprawa rezystora dmuchawy. Koszt w serwisie ok. 400 zł. a w warsztacie ok. 100 zł. Wnerwiają tylko trzaski plastików. Pocieszającym jest fakt iż w tej klasie ( samochodów małych ) nie spotka się pojazdu bez wspomnianych usterek po takim przebiegu.
~Witek, Stalowa Wola
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Super auto za super cenę. Jestem bardzo zadowolony. Polubiłem go od pierwszego dnia i nie przeszkadzają mi nawet te plastiki skrzypiące czasami. Polecam ten samochód wszystkim, bo za takie pieniądze ni znajdą nic, co by ich zadowoliło. Oby tak dalej.
~beatka2221
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
nie mam wiekszych zastrzezen polecam autko jestem zadowolona
~walor10@o2.pl
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
NIeprawdopodobny wóz, jest jak jaskółka. Waży 750 kg więc świetnie trzyma się drrogi.
~bobek
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Super auto - jeżeli nie przeszkadza Ci jego archaiczny wygląd - kupuj anie pożałujesz (oczywiście jak jest w dobrym stanie)
Suzuki Swift III Sedan