Oceny Suzuki Swift III Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW 2000-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Suzuki Swift III Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW 2000-2004

~Z. Nawrocki Zabrze
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Autko może jeździć sportowo lub ekonomicznie - sam decydujesz. Komfortu niestety nie ma. Dobrze trzyma się drogi, jest zwrotne i dynamiczne. Przy jego cenie jest to prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku. Uwaga: należy czytać zalecenia producenta dotyczące docierania m. in. hamulców (a propo niektórych wypowiedzi o szarpaniu).
~krzys
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nie ma lepszego wyboru. Na nasze polskie drogi jest to auto stosunkowo niedrogie a i jazda też nie sprawia większych problemów. Jest to auto małe, zwinne i dla każdego. Nad jednym ubolewam, że jest ich tak niewiele w naszym kraju. Polecam
~Jarek
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Całokształt ok, jak za tą cene, nie można więcej wymagać
~agnieszka z krakowa
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
jest to fajne autko za małe pieniądze i jak dla kobiety wystarczające usterki występuja rzadko oprócz tych które musiałam zrobić po zakupie np. klocki hamulcowe tarcze z przodu
3,7
~Artur
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
jestem zadowolony, silnik dynamiczny, bagażnik duży (sedan)
~ELWIRA Paczkowska KRAKOW
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
auto jest stabilne dobrze tszyma sie szosy nie "buja nim".jestem kobietom lubuie auta twarde a ono takie jest.ma ladny ksztalt jest duze i wygodne.
3,3
~rop5@wp.pl
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rdza na dachu po 2,5 roku. Po 50 tys. zardzewiały układ wydechowy.
~adam@tc.pl
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Idealne autko dla 2+1 lub młodych ludzi - szczególnie niemetaliczny kolor czerwony przyciąga uwagę.
3,4
~jasiek
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
tym autem żeby przyśpieszyć,trzeba jeździć sportowo to znaczy-II duże obroty(do 70 km/godz.)III przy 70 km/godz. ciągnie dużo lepiej,nawet z czterema osobami idzie bardzo dobrze,tira można gwałtownie wyprzedzić.Gdy jest dużo miejsca na drodze do wyprzedzania można jeździć delikatnie,IV bieg od prędkości 50 km/godz. wyprzedza dobrze. (Silnik)
~dtyjdghd
Suzuki Swift III Sedan