Lista ocen Suzuki Swift IV (130) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kilvov@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Z założenia miało być małe autko dla mamy. Ona jest zadowolona, jednak gdyby powtórzyć zakup to zdecydowanie bardziej namawiałbym ją na BMW 3ti (compact) bo to ja jeżdżę więcej tym samochodem ;D W małych autach zaskakuje mnie ilość tandety jaka mieści się w ich wnętrzu. W swifcie podjęto próbę maskowania jej - czarne listwy i srebrne obramówki, ładne radio, skórzana kierownica... I to za 46tys. Aby clio mało takie dodatki trzeba dopłacić...
~michal_he
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Za 49000 zł mam kompletnie wyposażone (6 poduszek powietrznych, klimatyzacja, radio, podgrzewane lusterka, światła przeciwmgielne, centralny zamek z pilotem itd... brakuje tylko ESP, alufelg nie potrzebuję) z silnikiem diesla i lakierem metallic. Z takim wyposażeniem porównywalne cenowo były tylko Fiat i Citroen. Cała japońska konkurencja o dobre kilka tysięcy drożej. Dodatkowo dostałem opony zimowe, dywaniki i kretyt 50/50 0%. Uważam, że...
~Ali
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Kupilem 1,3 GLX 5d za niecale 40 tys. w lakierze metaliku i z czujnikami parkowania. Gdybym chcial kupic porownywalnego Yarisa albo Jazza w tym samym momencie, zaplacilbym ok. 16 tys. wiecej. Inne auta trudno porownywac, bo to co ma Swift pod maską próżno tam szukać... Jakość wykonania wnętrza oceniam jeko lepszą od większości aut tej klasy (jak ktoś siedzial w C3 i zamnkął drzwi z odgłosem zamykania kartonowego pudła i przy tym wygiął się...
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Swift z rocznika 2008 był do wyboru tylko w trzech wersjach wyposażenia. Ja wybrałem tą środkową (bez podgrzewanych foteli i alufelg)i tak bardzo dobrze wyposażoną wersję (inne marki z tego segmentu, tańsze o około 2-3 tys. nie miały np. kurtyn powietrznych ani hamulców z BAS-em nawet w opcji). Za tak mały samochód cena około wydaje się wysoka, ale jak się dokładnie przyjrzeć, warto wydać te 46 tys.
~KBSP
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Polityka Suzuki nie udzielania rabatów bardzo mi sie podoba, przynajmniej mam pewność, że przyszła wartośc mojego samochodu zależeć będzie od jego stanu technicznego, a nie od promocji dealera. Nie oznacza to jednak, że nie mozna wynegocjować jakiś dodatków od sprzedawcy. Czasem potrafią byc one naprawdę atrakcyjne: alarm z modułem domykania wszystkich 4 szyb, bagażnik dachowy z boksem długości 2 m, itd.
~Martucha
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Na tyle, co się naczytałam i naoglądałam podczas kupna, uważam, że w tym przedziale cenowym jest to najlepszy zakup. W tych cenach, porównywalne roczniki są o klasę niższe. Lepiej wyposażony niż o dwa lata młodszy Hyundai i20 mojego ojca, a o 5000 tańszy. To dużo, tym bardziej jeśli pamiętamy o jakości i cenach japońskich aut.
~Maciej Chenczke
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Suzuki za 51.350 zł. oferuje 125 konny silnik (w 8.9 s. do setki prędkość maks. 200 km.).Bogate wyposażenie:ABS,ESP,airbagi czołowe,boczne,kurtynowe,regulacja kierownicy w pionie i poziomie,elektryczne szyby i lusterka,centralne ryglowanie zamków,komputer pokładowy,radio z CD,automatyczna klimatyzacja i lakier metalik.
~Robez
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Biorąc pod uwagę słabe wykonanie, różne upierdliwe niedoróbki, niespecjalną ekonomiczność i uniwersalność samochodu, drogie części i przeglądy to samochód jest ewidentnie za drogi.Może dlatego sprzedaje się swiftów mało. Nie można dokupować opcji wyposażenia, masz tylko standardowe wersje.
~Misiu
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Kupiłem w ofercie promocyjnej, niezłe wyposażenie było ale też bez szału w swoim segmencie. Drogie części i obsługa w ASO. Serwis bardzo słaby, olewają klienta. Dzisiaj bym nie kupił, za drogie auto w całkowitym rachunku biorąc pod uwagę jakość i parametry. Jakiś taki nie japoński ten japończyk :)
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Mogloby byc tansze ale jakos ngdy nie widzialem auta ktore byloby zbyt tanie. Za full-wypas: (klima, 6 air bag-ow, radio+6 glosnikow, alufelgi, lakier-perlowy, sterowanie radiem na kierownicy) i pare dodatkow (zimowki itd) niecale 50000zl (z naprawde zwawym silnikiem i fenomenalnym zawieszeniem).