Lista ocen Suzuki Swift IV (129) - Widoczność

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xela
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
nie jest idealna, trzeba przyzwyczaic sie do pewnej specyfiki wynikajacej z designu - dach jest polokragly i stojac pod swiatlami nie widac sygnalizatorow.
~byłypassat
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Bardzo przyzwoicie, choć czujniki cofania się przydają. Trzeba wyczuć na jaką odległość dojeżdżać do świateł - dość nisko poczatek dachu, za to wygląd zyskuje
~q22
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
duży w środku, ale siedzenia po prostu SĄ, żadnego wyprofilowani, czy trzemania, po 100km musiałem wysięść i się rozprostować
~Bedu
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
We wszystkie strony jest ok prócz widoczności do przodu na światłach. Gdy masz 180 cm wzrostu i światła są na górze to nic nie widać
~gedmin
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Małe boczne szyby i tylna, jak kupowałem wydawało mi się ze jest lepiej ale też nie ma co bardzo narzekać, w normie.
~croft
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Wszystko na swoim miejscu, widoczność bez problemów, dobre lusterka (podgrzewane), park pilot dla mniej wprawionych.
~raph
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Dobra, choć latem w przedniej szybie odbija się deska rozdzielcza, a słupki mogłyby być ciut węższe (trzeba się przyzwyczaić).
~srebrnymk6
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Widoczność na boki i do przodu dobra. Do tyłu gorzej ze względu na małą tylna szybę i zagłówki oraz szerokie tylne słupki.
~Ali
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Bez zastrzeżeń. Są bardziej przeszklone auta, ale tu akurat jest uważam dobry kompromis między stylem a praktycznością.
~aro103@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Widoczność doskonała. Brak szerokich słupków oraz duże lusterka boczne sprawiają ze naprawdę widać wszystko dookoła.