Lista ocen Suzuki Swift IV (129) - Widoczność

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
w czasie jazdy do przodu i do tyłu bardzo dobra. Na boki również, z jednym wyjątkiem: stojąc na światłach jako pierwszy w szeregu nie widzę sygnalizacji nad samochodem (zasłania ją wysunięta do przodu linia dachu; samochód ładnie dzięki temu wygląda, ale jest to czasem denerwujące)
~Markus82
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Do tyłu zero, na boki ciężko (zwłaszcza w prawo jeśli jedzie się z pasażerem). Najgorsze jest stanie na światłach, które są zamontowane na górze nad ulicą - jeśli jestem pierwszy to muszę się nieźle gimnastykować i odchylać, żeby zobaczyć sygnalizator.
~babziuch
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Przywoita, choć przednie słupki, szczególnie lewy potrafi sporo przyslonić, ale to cena za kurtyny powietrzne. Można się przyzwyczaić. Lusterka boczne - duże, bardzo wygodne, do tego podgrzewane. Widoczność do tyłu bez problemu, choć zawsze moze być lepiej.
~szczepan
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
przednie słupki mocno ograniczają widoczność .Pionowa przednia szyba niemiłosiernie łapie ogromne ilości owadów .Na skrzyżowaniach niewidać świateł wiszących wysoko nad jezdnią i jeżeli brak śygnalizatorów z boku jeżdni trzeba ślęczeć z nosem pod szybą
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Mały ale wygodny samochód, z przodu oraz z tyłu duzo miejsca nawet dla 4 osób do ok 175 cm wzrostu, powyżej też myślę powinno wystarczyć, fotele dobre choć oczywiście samochody większe takie jak Mondeo czy octavia maja wygodniesze.
~Finek
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Widoczność dla osoby 180+ na sygnalizację bedąc 2m przed to tragedia, ale co tam... Widoczność do tyłu żadna bo szyby czarne i w nocy nic nie widać, ale za to wygląda dobrze. Do przody i na boki widoczność dobra.
~Bozhoff@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jazda samemu nie sprawia żadnych problemów. Z pasażerem z przodu też nie. Lusterka mają duży zasięg. Natomiast gdy dwa \"łebki\" siedzą z tyłu i mają podniesione zagłówki troszkę jest gorzej z widocznością dlatego 4
~S.Zadowolony M.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jest dobrze -kwestia przyzwyczajenia.Lusterka boczne rewelacja ,w oknie z lewej widzę przód wyprzedzjącego ,a w lusterku jego bagażnik.Do tyłu nieco gożej, ale wprawny kierowca nie powinien mieć problemów ( wystarczą lusterka)
~Lukas
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Nie najlepsza widocznośc , kosztem wyglądu. Nie widać sygnalizacji świetlnej (nos na szybie), duże słupki przednie ograniczają widoczność np na przejściach dla pieszych. Do tyłu - ja sobie radzę, ale kobietom polecam czujnik cofania.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
~czarny swift 3city
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
swift ma wielkie lusterka boczne, pierwszy raz wydawały mi się aż nieproporcjonalne do wielkości auta, jednak teraz pasują do nadwozia idelanie, a wszystko widać!, szyba z tyłu nie jest za duża, ale zestaw lusterek załatwia problem!