Lista ocen Suzuki SX4 I (165) - Silnik

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Musiałem sie przestawic na diesla ale teraz doceniam jego walory. Niestety w starą poczciwa fiatowska 1,9 wsadzono japońską elektronike i filtr cząstek stałych który potrafi zgłupieć
~kazimierz 78
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
silnik pracuje cicho , jest nawet elastyczny ,niestety po dystansie 10tys km (nowe auto) stan oleju na bagnecie był przy dolnej kresce . Jak na nowe auto 1litr oleju na 10000 to duzo
~AGural Olsztyn
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Oceniając rzetelnie do oceny dodałbym małego minusa. Rzeczywiście nie jest oszałamiająco elastyczny ale kiedy się go podkręci do min. 3500 obrotów, jest całkiem nieźle.
~janusz z miasta DUZEGO
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
107 maleńkich koni mechanicznych , ale za to bardzo głośnych.Na początku zanim się człowiek przyzwyczaji ma się wrażenie ,że jeżdzi się małym niedoładowanym dieslem.
~Cytryn
Classic 1.6 VVT 120KM 88kW
Trwały, bezobsługowy, niezawodny. Lubi wysokie obroty i wtedy nie muli. Na postoju często wydaje mi się, że zgasł - jest po prostu cichy i równiutko pracuje.
~Stefan
Classic 2.0 DDiS 135KM 99kW
To chyba jeden z większych atutów tego auta, silnik sprawia wrażenie za mocnego do tego auta! Zawsze jest zapas mocy, prowadzi się z prawdziwą przyjemnością
~Paweł
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Dobrze dobrany do wielkości i przeznaczenia samochodu. Diesel 1.9/2.0 jest na pewno o wiele bardziej dynamiczny, ale nie było dobrej oferty jak szukaliśmy.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.6 VVT 120KM 88kW
Demonem mocy to on nie jest. Wystarczy jednak do spokojnego przemieszczania się z punktu A do B. Apetyt na paliwo - zależy od tego jak się go traktuje.
~sed sx
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
bardzo przyjemnie sie wyprzedza, cichy do 3.500 obrotow, ekonomiczny (w sedanie, w hatchbacku juz nie - inne przelozenia? opory powietrza?)
~Jacek, adres mailowy: jacor.69@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Kultura pracy dobra, elastyczność przyzwoita, stosuję eco driving bez problemu,przyjemny dźwięk motoru. Mam nadzieję na niezawodność - wersja GS z Japonii