Lista ocen Suzuki SX4 I (165) - Silnik

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Żadnych uwag. Chodzi jak zegarek. Jest na łańcuchu i z tego co mówią w serwisach praktycznie nie do zajechania. Mógłby być mocniejszy, ale tak jest zawsze, nawet jak masz 180KM to chcesz mieć 200 ;)
~NatanNYC
Hatchback 2.0 146KM 107kW
Moje auto to rocznik 2008 - nie ma mozliwosci wstawienia wlasciwego rocznika z tabeli.Bardzo zwawy silniczek, przy malym aucie miejskim daje prawdziwa przyjemnosc z jazdy.Jednak zdecydowanie za glosny.
~iwona
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Kultura pracy dobra. Silnik dość żwawy, i dynamiczny ale też bez żadnych luksusów (wystarczający). Dość głośny przy dłużych prędkościach ale można mu to wybaczyć bo radio samoczynnie się pogłaśnia.
~Robert71
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
wszystko w normie.Przy spokojnej jezdzie cichy,przy wiekszych obortach głosniejszy ale zrywny,elastycznosc moim zdaniem przeciętna-są lepsi ale i gorsi też.Mam wersje belgijską z silnikiem 1,5 l 99 KM
~misiak.bk
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Silnik sympatyczny, w miarę cichy, bardzo chetnie wkręca się na obroty. Mógłby mieć z 10 km więcej. Z punktu widzenia kosztów eksploatacji fajne jest to, że ma bezobsługowy łańcuch rozrządu.
~mar
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Może nie jest to sportowa maszyna ale pozwala sprawnie i szybko się przemieszczać. Mógłby być jedynie bardziej elastyczny, przy wyprzedzaniu trzeba redukować bieg. Powyz. 3,5 tys. obrotów - rakieta.
~J52
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Silnik nie daje moze rakietowego przyspieszenia (narazie staram sie go szanowac), ale bardzo ladnie wchodzi na wyzsze obroty. Jest przy tym calkiem elastyczny (VVTI). Duzy plus za lancuch rozrzadu.
~Andrzej
Hatchback Facelifting 1.6 VVT 120KM 88kW
Dynamiczny i szybko wchodzi na obroty. Lubi podwyższone obroty. Prosty i bezawaryjny. Łańcuszek rozrządu pozwala zapomnieć o konieczności serwisowania tego układu.
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 2.0 DDiS 135KM 99kW
Silnik to prawdziwa rakieta. Jest mała turbodziura ale potem sę zbiera fantastycznie. Jedyny minus silnika, dla mnie jedyny minus tego auta to jego kultura pracy. Mogłaby być wyższa.
~Jan1975
Hatchback Facelifting 1.6 VVT 120KM 88kW
Wiem, że do Micry 1.2 nie ma co porównywać, ale silnik pracuje zdecydowanie ciszej i jest znacznie bardziej elastyczny. Przy wyprzedzaniu nie musze redukować na III.