Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Powerslave
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
To jest cos, co przekonało nas ostatecznie do tego samochodu. Zarówno z przodu jak i z tylu jest wystarczająca ilość miejsca dla dorosłych osób, i to mojego wzrostu (184). Siedząc z tylu, mam nad głowa jeszcze ze 3-4 cm przestrzeni, podczas gdy w ASX-ie musiałem już pochylać głowę. Podobnie bagażnik, o dziwo nieco większy w S-Crossie. Zaskoczyło mnie to, bo znając te pojazdy wcześniej ze zdjęć i obserwacji na drodze powiedziałbym, ze będzie...
~straad
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Dla rodziny 2+2 bez zastrzeżeń można wygodnie podróżować. Dla 5 osób już gorzej. Tunel środkowy i boczne trzymania skrajnych miejsc powodują, że środkowe miejsce nie jest wygodne. A jak zainstaluje się fotelik na isofix to można zapomnieć po prostu 5 osoba się nie zmieści no chyba, że jakiś anorektyk/czka. Z tyłu ze względu na dach panoramiczny tylko osoby do 190cm wyższe będą miały mniejszy komfort.
~Kass
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Miejsca jest dużo. Mając 195 cm wzrostu, siedzę wygodnie a wsiadanie nie wymaga cyrkowych akrobacji. Na tylnej kanapie tez jest ok. Siedzę z tyłu i nie uderzam głową w dach (mam wersje bez szyberdachu). Z tyłu w isofixa mam zapięty duży fotelik dla dziecka i nie ma problemów z dostępem ani miejscem wokół. Fotele z przodu mogłyby bardziej trzymać na boki.
~Pablo
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Największe pozytywne zaskoczenie. Bez problemu znajduję wygodną pozycję za kierownicą pomimo moich 199 cm wzrostu. Co najciekawsze za mną jest w stanie podróżować dorosły o wzroście 170 cm albo dziecko w foteliku. Ilość miejsca w kabinie taka sama jak w dużo większym Hyundaiu ix35, a za kierownicą wygodniej niż w Hondzie CR-V
~Straad
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Poprzednio dałem 4 gwiazdki, ale po roku mogę powiedzieć, że miejsca jest więcej niż wystarczająco. Z tyłu jeżdżą dzieci, więc nie odczuwają obniżonego przez szyberdach sufitu, 5 osób też nie zdarzyło mi się wozić, zresztą fotelik dla dziecka i tak skutecznie uniemożliwia jazdę więcej niż 2 osób z tyłu.
~white-star
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Mnóstwo miejsca dla kierowcy (mam 193 cm) i pasażerów, nawet na tylnej kanapie (wersja bez szyberdachu, z szyberdachem jest ciasno nad głową). Z napędem 4x4 i bagażniekiem na dach auto się świetnie nadaje na wyjazdy na narty w kilka osób, lub w lecie na wakacje.
~Maksiu
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
W sumie ok. Miałem dużo problemów żeby się w miarę komfortowo usadowić za kierownicą, ale chyba bardziej to wina komfortu foteli niż przestrzeni. Z tyłu ponoć mało miejsca nad głowami, ale ja akurat mam to szczęście, że w mojej rodzinie nie ma osób powyżej 1,90m ;)
~Marcin
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
To już opisałem powyżej ale w samochodzie jest bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu bez względu na to czy ktoś ma 170 cm czy 190 cm. Dzięki regulacji fotela w dół i górę nawet wyższe osoby nie mogą narzekać na brak miejsca.
~DrAgU
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
REWELACJA. Ten samochód oferuje naprawdę dużo miejsca w pierwszym i drugim rzędzie siedzeń. Jeśli chodzi o samochody podobnych gabarytów to chyba Nissan Pulsar ma tylko więcej miejsca z tyłu, niestety ma mniejszy bagażnik.
~magneco
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Auto wygodne dla maksymalnie czterech osób. Dorośli z przodu mają dobry komfort, a z tylu nie powinni narzekać. Niestety załadowane ma braki w przyspieszeniu więc jeszcze częściej trzeba zmieniać biegi żeby chciało jechać.
Suzuki SX4 II S-cross