Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross (39) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Ok, chociaz miałem lepsze uważam, iz biegi wchodzą z niepotrzebnym oporem (klikiem przy ostatecznym załaczeniu). Wolę miękkie włączanie biegów. Natomiast nic nie haczy i przeszkadza.
~Powerslave
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Pracuje na razie precyzyjnie, płynnie, bez żadnych zgrzytów. Krótkie, komfortowe przełożenia. Zaskoczył mnie dźwięk przy wrzucaniu biegu wstecznego, jak w ciężarówce:).
~suzi
S-cross 1.6 DDiS 120KM 88kW
Moja działa bez zastrzeżeń, chyba taka udana sztuka, albo nie jestem zbyt wymagający. Na autostradzie przydatna sześcio-biegowa skrzynia.
~tarant
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
To mój pierwszy automat. Do tego specyficzny. Po zaznajomieniu się z jego zaletami i wadami (spokój, spokój...) rozumiemy się i lubimy ;)
~Kass
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Skrzynia ma krótkie przełożenia, działa precyzyjnie i gładko. Wsteczny czasami nie wskakuje ale tak ponoć skrzynie 5 biegowe mają.
~don_pablito
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Tutaj niestety wsteczny standardowo się blokuje, jak to zwykłych 5-cio biegowych. Ale innych uwag nie mam - działa jak należy
~Ozajasz Goldberg
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Czasami chaczy. Na pewno biegi nie wskakują same. Chodzi trochę lepiej niż w Colcie z 2003 roku
~macioo
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Trochę brakuje "szóstki" na autostradzie, chociaż i tak lepiej niż w poprzedniku.
~Shar94
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Bardzo przyjemna i płynna. Lepszą spotkałam tylko w Toyotach.
Dziennik kosztów dla Suzuki SX4 II S-cross
6,9
~S.B.
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Wsteczny na zimnym nie zawsze gładko wchodzi ale podobno ten typ tak ma
Suzuki SX4 II S-cross