Lista ocen Suzuki Vitara I (51) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~6_u@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Potrzebujesz taniej niezawodnej terenówki do letnich szaleństw na bezdrożach albo do zimowego wspinania się po stromych górskich drogach nawet się nie zastanawiaj Kupuj Vitare Coprawda ja wolę osobiscię wersje LONG to jeździłem krótkim cabrio i uważam że oba są w porządku.
~Jaca
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Za stosunkowo nieduże pieniądze otrzymujemy niezawodny samochód 5 drzwiowy terenowy a nie wyłącznie bulwarowy (jest reduktor i rama)którym można nawet jeździć w trasy idealny kompromis między typowym autem terenowym a samochodem osobowym.
~suszycki@yahoo.com
Cabrio 2.0 16V 132KM 97kW
Kupiłem 2 vitary: żonie cabrio 1999 sobie po 2 miesiącach blaszaka 1998. Za pierwsze zaplacilem 15 tys, za drugie 17 tys. Blachy w stanie idealnym, jesli chodzi o zawieszenie wymienilem w swoim tylko łączniki stabilizatora, co kosztowało 120 zł.
~la vitara
Standard 2.0 i 16V 132KM 97kW
za cene około 20 tys mozna miec naprawde zadbane auto ze stosunkowo niewielkim przebiegiem. jesli ktos szuka czegos co jest w tej chwili najbardziej popularne czyli terenowki to z cala pewnoscia moge polecic to auto.
~wasmaciej
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Kupiłem jeden z najdroższych z prezentowanych na allegro i nie żałuję. zapłaciłem nie małe pieniądze ale było warto. Samochód w pełni zasługujący na tą cenę którą życzy sobie sprzedający.
~Łukasz
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Samochód nie na długie trasy czy wakacje - da się ale to nie jest komfort jakiego oczekujesz. Do zabawy, miasta czy dojazdów do pracy idealne auto (tylko polecam zasilić LPG)
~Van GORRE
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Jest wiele terenówek. W podobnych cenach masz Opla Frontere, Nissana Terrano, Daihatsu Ferozę itd. Jednak Vitara jest prostsza i tańsza w utrzymaniu. To rekompensuje resztę.
~witgor@wp.pl
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Dość drogi, słabe wyposażenie - klima i ABS należą tu do rzadkości. ABS bardzo by się przydał. bo auto jest krótkie, lekkie i bardzo nim rzuca zimą.
~Seba Wawa
Standard 1.6 i 80KM 59kW
akuracik Ceny części drogie ale skoro nic się narazie nie sypie to tylko śmigać i lać dobre paliwo a bedzie sŁużyc przez dŁuuugie lata
~nikt szczególny
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Cena zależy od tego ile potrafisz wynegocjowac ze sprzedającym;) (rdza i zużycie paliwa Twoim koronnym argumentem)