Lista ocen Suzuki Vitara III SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW 2015-2018 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dżumek
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Fotele prozdrowotne. U mnie w domu większość małych, nóżkami do ziemi wszyscy sięgamy. Z tyłu miejsca mamy dość, o walizkach, które można wreszcie włożyć w trójpoziomowy bagażnik nie wolno zapomnieć. Czasem przewożąc wysokiego pasażera (190 cm) słyszę narzekania, że z przodu wygodniej, bo z tyłu podsufitka tupecik ściąga.
~Daniel
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Biorac pod uwage gabaryty auta i to ze mam 190 cm wzrostu to wbrew pozorom bezproblemowo znajduje wygodna pozycje za kierownica. Raz zdarzylo mi sie jechac jako pasazer na tylnej kanapie. Zmiescilem sie. Zrobilismy juz kilka tras po setki kilometrow - bez wiekszego zmaczenia.
~Sittar
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Może ciut mało mniejsca z tyło dla wysokiej osoby. Nogi ok, ale przestrzeń pomiędzy głową a dachem niewielska. Ale też nie jest tak , że to strasznie przeszkadza.
~Piotr
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Mieszczę się swobodnie, i pasażerowie też.Jeżeli ktoś narzeka, to zawsze może przesiąść się do autobusu.
~redirox
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Dla mnie wystarczająco, a mam 180cm, a z tyłu jeszcze nie miałem okazji wypróbować.
~jagielski
Sporo miejsca w srodku sam mam 188 cm i nie narzekam
~Krzysztof
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Jak na taki niewielki samochód - bardzo dobrze.
~Adam
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Przód ok Tył małe drzwi ale jak już siądziesz to wygodnie
~Daniel
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Jak na wielkosc auta jest ok.
Suzuki Vitara III SUV