Lista ocen Suzuki Vitara III SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW 2015-2018 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Auto to wydmuszka i przy wyzszych predkosciach trzeba uwazac na wiatr oraz na mijane wieksze samochody. Naped 4x4 rozczarowal mnie. Bedac na nartach, przy wjezdzie na parking w dosc duzym sniegu zakopalem sie. Zalaczylem tryb snow + blokada i po doslownie 5 sekundach buksowania kol czerwony komunikat ze wysoka temperatura oleju w przekladni i tylny naped odlaczony. No to lopata i odkopywanie. Wyjechalem i szukalem innego miejsca. Komunikat...
~Adam
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Auto jest jeszcze praktycznie nowe nic nie stuka nic nie puka trochę twarde zawieszenie (a jakie powinno być w suwie??) mam nadzieje że będzie trwałe. Układ kierownicy za lekko chodzi przy dużej prędkości.
~Daniel
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Bez zastrzezen, chcoc czuc ze auto nic nie wazy i po przesiadce z duzo ciezszego auta, trzeba sie przyzwyczaic. W zimie ocenie naped 4x4.
~Sittar
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
świetne wspomaganie kierownicy. Ma się pełną kontrolę nad autem. Mimo większych gabrytów prowadzi się swietnie.
~jagielski
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
W porzadku precyzyjny jak dla mnie zawieszenie twarde trzeba uwazac na dziury szczegolnie z kompletem pasazerow
~redirox
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Drogi trzyma się pewnie, na zakrętach także. Nie wychyla się, a gdy coś się dzieje napęd AllGrip pomaga.
~Piotr
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
W każdych warunkach codziennej mojej eksploatacji auto prowadzi się pewnie.
~Krzysztof
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Dobry kompromis pomiędzy twardością a odpornością na nierówności drogi.
~Dżumek
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Jeździ bezawaryjnie, czegóż chcieć więcej?

Usterki Suzuki Vitara III

Suzuki Vitara III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu