Oceny Talbot Solara

Talbot Solara - Oceń swoje auto

Oceny Talbot Solara – wybierz silnik

Najnowsze oceny Talbot Solara

Talbot Solara
przy prawidłowej eksploatacji autko jest niezawodne. Mam go już 12 lat i nie zamieniłbym na nowocześniejsze. W każdej solarze występują te same usterki: urywające się mocowanie silnika, źle zamykająca się prawa szyba. Po przejściu tego etapu (przebieg ok 100 000km) wymienia się tylko oleje, końcówki drążków i wahaczy. Przeguby półosi można naprawiać. Auto jest niezawodne. Po przebiegu ok 95000 założyłem gaz i ekonomia jest OK. Problemy...
~marek lenarczyk
Talbot Solara
auto przejechało ponad 540000 tyś kilometrów !!! w tym połowę na gazie. Eksploatowany maksymalnie w tym do przewozenia ciężkich ładunków. Teraz pójdzie prawdopodobnie na żyletki (znaczna korozja nadwozia i podwozia - ryzykowne byłoby remontownie go) ale silnik można oddać do promu kosmicznego (żadnego kapitalnego remontu, cisnienie oleju maksymalne ). Trochę żal bo wiele wspaniałych wspomnień łączy się z tym autem. Nigy mnie nie zawiódł to ja...
~Adamski
Talbot Solara
Powiedziałbym, że czołg na kołach z blachy pancernej. Mięliśmy go w rodzinie przez 4 lata 96 - 99 rok. Nawet po tym jak spłonęła mu komora silnika jeździł jeszcze przez 2 lata, a potem znalazł szczęśliwego nabywcę. Poprostu przemiłe wspomnienia. Klasyk, którego teraz wcale tak tanio nie kupisz w dobrym stanie oczywiście.
~Maciek K. POPÓW...505735952
Talbot Solara
Solara jest mie zastapiona znalazłem drógiego w Niemczech i jade po niego za 2 tygodnie.wlozyłem silnik od alfa romeo 1.7 bokser.Samochod jest obnizony utwardzony i niezle zapierdala.jezeli chodzi o wygode jest nie zastapiony.(dozo miejsca)
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Talbot Solara
Naprawde duże auto i oszczędne. Przerobione na gaz to poprostu rewelacja. Pełna ekonomia 9-10 zł na 100km.Silnik chodzi jak żyleta pomimo swoich ponad 200 tyś km. Blachy powoli zaczynają korodować, pozatym mało awaryjne auto.
Talbot Solara
ogólnie super-zwiedziłem talbotem troche Polski i nie tylko :) mam go do dzisiaj +ze 2 w czesciach ale juz nie jezdze i chyba go nie sprzedam :)
~kamllo
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Talbot Solara
jka na swoj wiek auto dla mnie te auto zachowuje soj niepowtarzalny charakter epoki, jest poprostu zajebiste
~Sobi3
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Talbot Solara
nie mam zastrzeżeń do tego auta oprócz wyglądu z przodu troszeczke za durze lampy
Talbot Solara
moja niunia jest super, szkoda że zaprzestali produkcji.
~Sławek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Talbot Solara
mimo że to gażnik i na gazie poiada niezłego jeszcze kopa (Silnik)