Szukaj

Informacje o Talbot Solara

Lata produkcji: 1980 – 1986
Segment: Klasa średnia

Talbot Solara – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów

Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny Talbot Solara

Liczba ocen: 17
Ogólna ocena
4,0 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Widoczność + Silnik

Wady

- Skrzynia biegów - Drobne usterki - Wyciszenie

Wybrane oceny

4,3
[email protected]
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Talbot Solara
przy prawidłowej eksploatacji autko jest niezawodne. Mam go już 12 lat i nie zamieniłbym na nowocześniejsze. W każdej solarze występują te same usterki: urywające się mocowanie silnika, źle zamykająca się prawa szyba. Po przejściu tego etapu (przebieg ok 100 000km) wymienia się tylko oleje, końcówki drążków i wahaczy. Przeguby półosi można naprawiać. Auto jest niezawodne. Po przebiegu ok 95000 założyłem gaz i ekonomia jest OK. Problemy występują obecnie z cieknącym wspomaganiem (uszkodziła się osłona - piasek i wiadomo. Po naprawie dalej będzie dobrze
4,2
~marek lenarczyk
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Talbot Solara
auto przejechało ponad 540000 tyś kilometrów !!! w tym połowę na gazie. Eksploatowany maksymalnie w tym do przewozenia ciężkich ładunków. Teraz pójdzie prawdopodobnie na żyletki (znaczna korozja nadwozia i podwozia - ryzykowne byłoby remontownie go) ale silnik można oddać do promu kosmicznego (żadnego kapitalnego remontu, cisnienie oleju maksymalne ). Trochę żal bo wiele wspaniałych wspomnień łączy się z tym autem. Nigy mnie nie zawiódł to ja go zawiodłem kiedy kupiłem sobie stary Renault 5 a nim jeździł ojciec nie dbając o niego w ogóle.
4,8
~Adamski
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Talbot Solara
Powiedziałbym, że czołg na kołach z blachy pancernej. Mięliśmy go w rodzinie przez 4 lata 96 - 99 rok. Nawet po tym jak spłonęła mu komora silnika jeździł jeszcze przez 2 lata, a potem znalazł szczęśliwego nabywcę. Poprostu przemiłe wspomnienia. Klasyk, którego teraz wcale tak tanio nie kupisz w dobrym stanie oczywiście.