Szukaj

Dane techniczne Talbot Solara – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4392 mm
Szerokość
1680 mm
Wysokość
1390 mm
Rozstaw osi
2604 mm
Rozstaw kół - przód
1425 mm
Rozstaw kół - tył
1400 mm
Zwis przedni
825 mm
Zwis tylny
963 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
955 mm
Długość siedziska przedniego
475 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
927 mm
Długość siedziska tylnego
450 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1380 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1360 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1820 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
1040 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy
1060 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Talbot Solara

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Talbot Solara
Porównaj parametry
Talbot Solara
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Talbot Solara