Lista ocen Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW 2009-2012 (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Koyot1974
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jeśli w rubryce \"ekonomiczność\" skoncentrujemy się na powszechnie w Polsce uznanym za najważniejsze zużyciu paliwa to samochód należy ocenią więcej niż dobrze. Ceny przeglądów do najniższych nie należą. Jednak poprzednie 3 egzemplarze toyoty mnie do tego przyzwyczaiły więc nie narzekam. Aktualnie auto jest jeszcze na gwarancji, więc o kosztach napraw nie będę się wypowiadał. W corolli tuż po gwarancji usunięcie usterki dogrzewania...
~stefan Kaczmarek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
przegląd co 15.000km w serwisie Toyoty nie nalezy do najtańszych. Wyjątkowo zaskakuje OLBRZYMIE zużycie paliwa, średnio 7.00L w trasie, oczywiście przy tej mocy silnika gaz do dechy nonstop bo inaczej auris nie jedzie.
~AURIS LIFT
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Corolla z tym silnikiem średnio paliła cztery i pół litra a auriska niestety pięć koma osiem litra na sto kilometrów. Ceny przeglądów porównywalne z konkurencją, naprawy pogwarancyjne raczej poza serwisem.
~karodarek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Pali zdecydowanie za dużo! Aby osiągnąć wynik minimalnego spalania 4.4 trzeba by go kulać z górki! Silnik spisuje się dobrze jak się go kręci 2000-3000 obrotów a nawet 3500. Niestety to kosztuje.
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auto niezawodne i oszczędne. Koszt ubezpieczenia niski ze względu na pojemność silnika. Spalanie w normie. Duża ilość części zamiennych.
~Max
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Na docieraniu 5,1 l/100 km. To dobry wynik. Cieszy mnie również fakt,że mój model jeden z ostatnich bez DPF-a. Mniej problemów i niższe koszty.
~stefan
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Katalogowa informacja o zużyciu 4,2l/100km to BUJDO BZDURA. Poniżej 5,7 ciezko zejść .
~#Amator
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o oleje, filtry, itd. To ceny porównywalne z konkurencją.
~Szymon_ASD
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Oszczędny na trasie przy ekonomicznej jeździe poniżej 5l/100km, tryb mieszany 5,3
~Stryju
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na razie wymieniałem tylko hamulce, reszta bez szwanku.
Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting