Lista ocen Toyota Auris I (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 159 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slongin@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Toyota - wydawałoby się, marka niezawodna. Oby tak było, ale widzę dużo oszczędności, które mogą wpłynąć na jej jakość. Cholerne piszczące hamulce, po wymianie klocków nie są takie ostre jak były???. Koło dojazdowe... Plastiki - jeszcze nie trzeszczą...
~RS
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Przy tej pojemności i tej mocy auto jest takie jak się spodziewałem. Jednak ze względu na powtarzające się drobne awarie jak i fakt, że samochód nie trzyma toru jazdym mimo wielokrotnych napraw tego auta bym nie kupił.
~Użytkownik
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ogólnie Toyota Auris z silnikiem 1.6 benzyna 132km w rocznikach po lifcie jest bardzo droga. Ludzie jednak cenią te samochody nie bez przyczyny. Ogólną jakość samochodu oceniam bardzo wysoko.
~yaba
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Póki co hybryda to raczej fanaberia, różnica pomiędzy Aurisem ze zwykłym silnikiem a tym z hybrydą jest zbyt duża. Za te pieniądze można kupić coś konwencjonalnego w wyższej niż Auris klasie.
~galliani@interia.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przed zakupem myślałem też o golfie i lancerze. Pierwszy znacznie droższy przy podobnym wyposażeniu (auris premium), do tego ma awaryjne silniki tsi. Drugi ma dużo gorszy silnik i mniej wygodne zawieszenie.
~sharki
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Placimy troche za firme ale jaka ? polecam wszystkim apropo jezdzilem jako zastepczym podczas serwisu Aurisem benzyna silnik 1,6 za slaby .Niema porownania do mpjego 2.0 D4D jest super
~Ben Kenobi
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
W chwili zakupu cena samochodu była konkurencyjna jednak w obecnie w mojej ocenie w porównaniu z konkurencją cena w stosunku do jakości i wyposażenia zbyt wysoka.
~taxus
Hatchback 3d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
za te pieniądze chyba nie ma co liczyć na więcej. chociaż zawsze jest miło jak się człowiek przyjemnie rozczaruje. w zasadzie nie ma zbytecznych gadżetów.
~AP
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Kiedy kupowalem mojego Aurisa byla to najlepsza opcja za cene ktora zaplacilem w porownaniu do konkurencji. Do tego ekstra dodatki od dealera i wybor byl prosty :)
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~Bogumił
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
jak to japonskie samochody - powinny byc tańsze - ale z drugiej strony - ile kosztuje czas np oddawania auta do serwisu bo cos sie zepsulo - tu sie nic prawie nie psuje