Lista ocen Toyota Auris II (192) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KierowcaBombowca
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
To mój pierwszy samochód z salonu. Dlatego może za wiele się spodziewałem. Mechanicznie jest wszystko w najlepszym porządku. Ale denerwują drobne usterki: skrzypiące fotele, zacinające się włączniki świateł wewnątrz. Uważam, że w nowym aucie takie rzeczy się nie powinny zdarzać. Zaznaczam, że nie wiem jak radzą sobie inne marki.
~Bounty
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Samochód spełnia moje oczekiwania. Jest ładny, funkcjonalny, przyzwoicie wykonany, dobrze wyposażony. W mojej opinii idealne rozwiązanie dla ludzi kierujących się zdrowym rozsądkiem i chłodną kalkulacją. Jest to uniwersalny i niezawodny kompakt, który prawdopodobnie gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.
~xe84
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Największy mój zawód z posiadanych dotychczas Toyot , a miałem ich w sumie 6. Silnik za słaby do tego auta, choć ekonomiczny. Układ jezdny z gumy, koło 17" zabierają cały komfort a wygłuszenia w tym aucie brak. Wersja sprzed Fl miała o wiele lepsze wygłuszenie. Radio tragedia. Zgłaśnianie niewiele pomoaga.
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
1. dużo pali 2. dopłata za koło zapasowe 3. nisko zawieszony - bardzo trzeba uważać przy podjeżdżaniu pod krawężniki 4. wadliwe czujniki ciśnienia w oponach, lub centralka serwis w Toruniu nie chciał lub nie potrafił naprawić uszkodzenia na gwarancji 5. luźne i spadające plastiki przy fotelach.
~Mateusz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Pakowne auto, specyficzna skrzynia biegów, ale bardzo szybka i po przyzwyczajeniu rewelacja. Minusy: bardzo nisko zawieszony (na wielu parkingach trzeba stać jak sierota, bo cały obrys musi być przed krawężnikiem), fabryka oszczędza na jakości klocków, serwis ma problemy z przylepieniem naklejek pod klamką
~Camo
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Trudno powiedzieć o Aurisie coś nadzwyczaj dobrego ale także nie można powiedzieć o nim nic nadzwyczaj złego. Ot zwykłe auto w segmencie kompaktów. Wizualnie jest przeciętny, wykonany bardzo przeciętnie, pod względem osiągów bardzo przeciętny, wygoda ilość miejsca wszystko przeciętne.
~Mag
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Opisywany samochód jest przede wszystkim bardzo oszczędny, bezawaryjny i przyjemny w prowadzeniu, głównie dzięki komfortowej skrzyni ecvt oraz przyjemnie zestrojeniu zawieszeniu (dość sztywne do dynamicznej jazdy przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podróżowania)
~CHWDPisowi
Touring Sports D-4D 125 124KM 91kW
Toyota oszukuje swoich klientów sprzedając auto które ma rzekomo 124KM, na różnych hamowniach MAHA zmierzono moc od 107 do 109KM. Auta dla emerytów i flegmatyków. Dla ludzi bez energii i tych żyjących mitem o niezawodności toyoty. Dynamiczna jazda powyżej 120km/h to ruletka.
~Franciszek Maj
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jeżdżę tym autem od nowości i jest to moja pierwsza Toyota, zawsze myślałem, że ta marka słynie z niezawodności ale niestety o tym modelu nie mogę tego powiedzieć. Auto jest bardzo ładne i prezentuję się naprawdę nieźle natomiast koszty utrzymania oraz drobne usterki denerwują.
~Bobby
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Niezawodne auto na codzień. Wystarczająco szybkie, dynamiczn i zwrotne. Nie czuć jego rozmiarów. Na wakacje długą autostradą za głośne ale do przeżycia. Mi zależało na tym napędzie. Nie kupię już innego napędu, chyba że elektryczny. Nie żałuję zakupu.