Lista ocen Toyota Auris II (192) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bolo
Hatchback 5d 1.8 HSD 136KM 100kW
Ładny samochód zwłaszcza przód tył nie każdemu musi się podobać , mam 175cm wzrostu i jak dla mnie wygodny dobry w prowadzeniu moja najdłuższa trasa 380km.nie czułem zmęczenia .
~nie kupujcie, tylko diesel lub 1,6
Hatchback 5d Dual VVT-i 100 99KM 73kW
Auto ładne, ciche, ale naprawdę trzeba nim jeździć jak "emeryt" z tym silnikiem, plastik szybko się rysuje, tandeta, nadrabia wyglądem, tylko 2,0 diesel
~Dawid
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Trafiony zakup, polecam. Nie jest to Lexus, ale widziałem co kupowałem. Serwis robię regularnie, Diesla tankuje i jeżdżę bez problemów.
~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Fajny, tani w utrzymaniu, spalanie w mieście do 7l więc jest spoko. 99 koni troszkę mało, ale samochód ten wybierałem głownie do jazdy miejskiej.
~Rafał
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przejechalem tym autem 185tys km i podsumowujac jest super. Ma swoje niezaprzeczalne plusy i kilka minusów. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie.
~Sławek
Hatchback 5d 1.8 HSD 136KM 100kW
Jestem zakochany w tym aucie :) - to nie jest reklama, nie mam żadnego interesu w tym aby chwalić markę ani model po prostu auto okazało się lepiej nie dobre.
~Esteban
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Ogólnie auto jes ok, skrzynia cvt to nieporozumienie, podobnie naped hybrydowy przereklamowany, bardzo ciasno w środku, kiepska nośność.
~texandream
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Bardzo przyjemny samochód. Przestronne i ładnie wykończone wnętrze. Mały silnik, któremu nie brakuje mocy. Nieduże koszty eksploatacji.
~Lata1984
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo zadowolony i mam nadzieję że wrażenie pozostanie na długo. Auto kupione w wyprzedaży rocznika, wersja PRESTIGE. Kolor ciemnoniebieski. Silnik 1.6.
~Damian
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Auris jest pod każdym względem autem przeciętnym, o sporym apetycie na spalanie, przeciętnym układem jezdnym i ze zdecydowanie nie przeciętną ceną.