Lista ocen Toyota Auris II (166) - Silnik

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzech
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
optymalny do jazdy w każdym cyklu. spalanie - fakt mogłoby być nieco mniejsze. 7 l to norma.
~Bartek
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Do wersji kombi tylko 1.6, nie wyobrażam sobie mniejszego silnika. To wolnossący Japończyk, lubi obroty.
~Maniek
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Nie jest najgorzej ale mimo spokojnej jazdy ciężko się zbliżyc do deklarowanego poziomu spalania.
~dziubanek
Touring Sports 1.3 Dual VVT-i 100 99KM 73kW
Silnik słaby i niechętny do współpracy. Nie polecam. Wyprzedzanie tym autem to zgroza.
~Franciszek Maj
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
1.6 132 km. Silnik daje sobie radę przy wyższych obrotach. Niestety powyżej 3 tyś robi się dosyć głośny
~Ramzes
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Nic nie naprawiane, wszystko działa silnik wzór, jedynie trochę duże spalanie ale to wolnossąca jednostka .
~Ekspres
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na taką małą pojemność i moc to rewelacja, żadnych awarii, nie najwyższe spalanie, jako taka dynamika.
~JJ23
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Miedzy przeglądami (co 15 tyś km) dolewka oleju około 0,8L. Oprócz tego super. Cichy i bardzo oszczędny.
~ Artur
Touring Sports 1.3 Dual VVT-i 100 99KM 73kW
Silnik pracuje doskonale. Świadomie kupiłem z mniejszym silnikiem ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
~KG
Hatchback 5d 1.8 HSD 136KM 100kW
Bardzo cicha praca, do 50km/h silnik niesłyszalny. Dobre przyspieszenie zwłaszcza z dolnego zakresu obrotów.