Oceny Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2015-2018

Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2015-2018

~Piotr
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przeszedłem się z golfa 4 który miał 21lat na używaną po lizingu toyote z programu Toyota Plus. Pierwszy raz kupilem auto z polskiego salonu z sprawdzoną historią. Ubezpieczenia też nie duże przy wartości auta ponad 55tys zł. A trzeba ubezpieczyć z AC bo kradną te modele. I jestem zadowolony z zakupu. Jak czytałem komentarze że głośno w tym aucie to ja nie rozumiem tych ludzi dla mnie cicho i spalanie na bardzo dobrym poziomie. Auris...
~MIMI
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Witam przesiadłem się z grupy VAG większość na LPG . Ze względu że przejeżdżam ok. 25.tyś roczne i braku silników na z pośrednim wtryskiem (oczywiście brałem pod uwagę tylko tańszą opcję instalacji sekwencyjnej ) wybór padł na Toyotę Auris 1.6 valvematic 132 KM …. Co do silnika poczytałem na forum to jednostki valvematic 1.6 ,1.8 .2.0 to sprawdzone jednostki są na rynku już ok. 10 lat i nic się z nimi nie dzieje nawet po 300 tyś (oczywiście...
~Janusz
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Oglądałem różne samochody prawie zdecydowałem się na Octavię i całe szczęście że pokusiło mnie przejechać się Aurisem. W recenzjach wszystkie niemieckie media porównują go krytycznie do Golfa. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Polecam zamiast czytać bzdury w internecie po prostu się przejechać. Wszystko solidne, nic nie trzeszczy, zawieszenie porządne, kultura pracy silnika rewelacja. Ceny serwisu takie same jak konkurencyjnych modeli. Fajnie...
~zigi
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
tego się spodziewałem, może i ciasno ale na parkingu super, w trasie jedzie zapakowany 150 na luzaku, mało pali i jest to bardzo miły i przyjemny samochód z ogromnym bagażnikiem, mam wersje full ale bez skóry, w zimie po załączeniu grzania dupy ciepło we wnętrzu robi się po 30 s (taka jakaś zależność w grzania kabiny, po 2 min bucha ciepłem po otworzeniu szyb), na minus mało sztywna konstrukcja - wnętrze na bardzo nierównych drogach trzeszczy
~Agat
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Toyota to solidne auto, dobrze już wykonane, głośne choć ale nie na tyle aby wkładać zatyczki do uszu. Maja dobre silniki i diesla i benzyny, Auto dobrze się prowadzi a przede wszystkim jest bezawaryjne. Nic innego jak tylko zmieniać olej robić wszystko na czas i cieszyć się z jazdy. Kupił bym kolejne auto Toyoty.
3,2
~Franciszek Maj
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jeżdżę tym autem od nowości i jest to moja pierwsza Toyota, zawsze myślałem, że ta marka słynie z niezawodności ale niestety o tym modelu nie mogę tego powiedzieć. Auto jest bardzo ładne i prezentuję się naprawdę nieźle natomiast koszty utrzymania oraz drobne usterki denerwują.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
7,7
10,4
~KierowcaBombowca
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
To mój pierwszy samochód z salonu. Dlatego może za wiele się spodziewałem. Mechanicznie jest wszystko w najlepszym porządku. Ale denerwują drobne usterki: skrzypiące fotele, zacinające się włączniki świateł wewnątrz. Uważam, że w nowym aucie takie rzeczy się nie powinny zdarzać. Zaznaczam, że nie wiem jak radzą sobie inne marki.
4,1
~Zigi
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Normalny, zwyczajny samochód bez większych wad z ogromnym bagażnikiem. Z perspektywy czasu zakup ok ale teraz wolałbym camry.
4,1
~MZ
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ciężko mu coś zarzucić, wszystko działa, jest przyjemnie, może trochę nijako
~Rafał
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przejechalem tym autem 185tys km i podsumowujac jest super. Ma swoje niezaprzeczalne plusy i kilka minusów. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting