Ocena kierowcy - Toyota Auris II Touring Sports Facelifting

Andrew, 6 lat temu
Silnik 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Rok produkcji 2017
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Toyoty to auta, które raczej nie zaskakują. Może to być zarówno zaletą jak i wadą
Ma jakieś tam minusy ale ogólnie jest ok
Raczej nie jestem typem rajdowca dlatego ten silnik mi się podoba. Bardzo elastyczny i budzi się przy ponad 4tys obrotów. Niby wtedy jest głośno ale to przecież tylko na niedługim odcinku. Przy prędkości 140 na autostradzie przy 3tys obrotach jest przyjemnie
Czasami nie wchodzi mi wsteczny- być może musze się wybrać do serwisu
Trzyma się drogi jak przyklejony
Ogólnie widoczność to taki mały problem Toyot wg mnie. Czasami trzeba się wychylić za przedni słupek żeby wszystko widzieć
Wszystko jak trzeba, świetny bagażnik dwupoziomowy, chociaż w środku schowków mogłoby być więcej
Z tyłu szału nie ma, chociaż jak jedzie za kierownicą żona 1,65wys to jest ok. Ja mam 1,9 z przodu bez problemu
Jedyny minus auta, który widzę na tą chwilę. Słabo wyciszone nadkola przez co słychać każdy kamyczek, szum opon, hamulców. Przy większych prędkościach słychać wiatr zarówno z przodu jak i z tyłu.
Jak na razie tylko paliwo. Jak się jedzie spokojnie i bez korków spalanie jest ok.
Jak na razie brak
Jak na razie brak