Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW 2015-2018 (17) - Karoseria

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Blacha tak cienka że można z niej zrobić firanki co skutkuje natychmiastowymi wgnieceniami od uderzeń drzwiami przez innych użytkowników parkingów. Lakier zgodny z nową eko doktryną, cienki i miękki. Ekspresowo pojawiają się wszelkie rysy i odpryski do podkładu ale nie uchroni to przed odpryskami do gołej blachy od drobnych kamyczków. Polecam zabezpieczyć cały przód folią i się nie przejmować, nauka na przyszłość. Przy szybszej jeździe na...
~Jan
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Spasowanie na 5. Jakość lakieru na 2. Auto ma 5 lat, jest garażowane, a ma dziesiątki zadrapań i punkcików od mikro kamyczków, miało malowany próg jak moja córka przycięła drzwiami plastikową zabawkę - uszkodzenie lakieru do gołej blachy. Widoczność na 5. Minus za łatwo rysujące się szyby. Boczne rysuje miękka plastikowa "drapaczka". MA się wrażenie, że każdy pyłek pod wycieraczką zostawia głęboką rysę.
~WiesiekW
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Srebrny metalic - wygląda zwyczajnie, ładnie, przyzwoicie. Nie zjawiskowo, ale mi się podoba. Co do jej jakości - nic nie odpada, nic nie gnije. Gdyby coś było nie tak z karoserią w dwuletnim samochodzie, to z pewnością nie otrzymałby ode mnie tak wysokich not i nie polubilibyśmy się tak bardzo.
~Tomek_T
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Srebrny lakier po 4.5 roku prezentuje się dobrze. Systemy pokładowe takie jak automatyczne światła itp. działają prawidłowo i pewnie. Małym rozczarowaniem jest brak kontrolki informującej o zbliżającym się końcu płynu do spryskiwaczy.
~Tadek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Standardowa azjatycka nuda i dziwne kombinacje stylistyczne, które miały ją przełamać. Świszczący wiatr w uszczelkach okien, dziwne małe, nieproporcjonalne kółeczka.
~Przemek I.
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Miałem ochotę odjąć jedną gwiazdkę, bo te blachy wydają się jakieś takie cienkie. Ale w sumie są solidne, nic się z nimi nie dzieje (i niech tak zostanie).
~Miś
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Ogólnie OK, ale pojawiły się już pierwsze ogniska korozji przy szybie czołowej przy dachu (odpryski od kamieni).
~piotr_szczęśniak
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
lakier bardzo łatwo się rysuje i odgniata. Auto ma niecały rok a widać malutki wgniecenia (od żołędzia, kasztana? - nie wiem).
~Bobby
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Ładny głęboki metalic, ale lakier zbyt łatwo się niszczy z przodu od kamieni na trasach szybkoego ruchu.
~Marek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
To chyba największy i JEDYNY "defekt. Podatna na wgniecenia, lekka "papierowa"...
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting