Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr.G
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Gdyby nie awaria sprzęgła i pompy wody byłoby idealnie. Ale po kolei. Prz przebiegu ok 30tyś na jednym z przeglądów stwierdzono, że pompa wody ma jakiś feler, nie pamiętam już dokładnie ale chyba łożysko już dawał znać o sobie albo uszczelnienie. Więc umówiliśmy się na jej wymianę. czyli nie walnęła z dnia na dzień ale widocznie była jakaś wada fabryczna. Druga sprawa to sprzęgło ale to już do kategorii poniżej - poważne usterki. Po za tym...
~Krzysztof
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Brak drobnych usterek. Żeby cokolwiek napisać - wpiszę, że przepaliła się żarówka przednia, a nowa kosztuje kosmiczne pieniądze, bo to bodajże H11, której nie ma w przeciętnym sklepie. W ASO jakieś 200 zł za sztukę (!), kupiłem OSRAM za 120 zł za sztukę. Też szału nie ma. Przepaliła się też żarówka prawego stopu (na szczęście normalna) i oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Wnętrze poskrzypuje, plastiki trzeszczą, to jest niefajne.
~Slavo
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Uszkodzony przycisk otwierania szyb. Wycierające sie plastiki i tapicerka. Dziwne dzwięki i wymiana pompy absu, nic nie dalo. Skrzypiące zawieszenie przednie, głośna praca tylniego zawieszenia i grzechotka na hamulcach.
~Krzysztof
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Na gwarancji przekładnia kierownicza i przednie reflektory (poświata tęczowa). Po 2 latach przepaliła się żarówka głównych świateł (cena ok 120 PLN). Serwis fabryczny świetny (Toyota Katowice, Kolejowa).
~mariogreg
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Nic sie nie działo. Rozmawiając z panem z servisu bardziej prywatnie stwierdził ze za jego kadencji zadna hybryda nie była w naprawie oczywiscie chodzi o awarie a nie o przepalenie zarówki:))
~Marek
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
brak, nie ma się do czego przyczepić, kilka nowych aut miałem różnych marek, to jest drugie po peugeocie 308, w którym nie mam żadnych uwag w 1 roku użytkowania.
~BundyPL
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Raz lusterko nie chciało się złożyć na mrozie, ale później znów zaczęło się składać. Fotel kierowcy samoistnie opada z czasem - na razie nie naprawiam.
~Szymon M.
Touring Sports D-4D 125 124KM 91kW
Przy tym przebiegu który mam nie było żadnych awarii, czas pokaże co dalej, jak się coś zmieni to zamieszczę informacje.
~tomek
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
miałem problem z klimatyzacją, auto było jeszcze na gwarancji także szybko i bezkosztowo naprawione
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Touring Sports
6,2
7,1
~witalis13
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Na razie ocena max. Być może za dwa trzy lata zmienię zdanie,choć nie sadzę w końcu to Toyota ;-)
Toyota Auris II Touring Sports