Lista ocen Toyota Avensis I Hatchback (139)

~Matt Hereford
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Pierwsze Całkowicie MOJE auto. Bardzo dobrze wyciszone, komfortowe i dobrze prowadzące się.
~gitarnik
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Jeśli ktoś szuka finezji i stylu to ten samochód nie jest dla niego. Dopiero po pewnym czasie docenia się niezawodność. Auto dla pragmatyków i myślących rozsądnie i co za tym idzie nudne. Zdecydowanie lepiej prezentują się karoseria i wnętrze wersji po liftingu. O ile kszałty karoserii wersji hatback mogą się podobać to wnętrze trąci już myszką.
~tas23
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Samochód polecam każdemu, kto planuje tanio poruszać się po naszych drogach. Jeżdżę nim codziennie do pracy (około 30km w jedną stronę) a mniej więcej co drugi weekend krótkie trasy do teściów (trochę ponad 100km). Auto jest niezawodne, wygodne i a po zamontowaniu PowerBoxa można nim bezpiecznie wyprzedzać. Do wnętrza wchodzą trzy paczki styropianu:P (ostatnio testowałem) i dwie osoby, więc jest pakowny. A na poważnie, to w cztery dorosłe...
2,9
~Precz_z_Toyotą
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
NIGDY WIĘCEJ TOYOTY - ZWŁASZCZA AVENSIS!!!! TO JEST DRAMAT PRZEPLATANY TRAGEDIĄ I TO ZA KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH. W CIĄGU PÓŁTORA ROKU EKPLOATACJI ZEPSUŁA SIĘ 5 RAZY ZA KAŻDYM RAZEM ZA 1200-1500 PLN!!! TOYOCIE STANOWCZE NIE!!!!!
~Pan Koala
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Auto ma 7 lat. Avensisa kupiłem generalnie przez przypadek, znajomy mechanik mi go polecił. Planowałem kupić coś mniejszego - początkowo nie byłem do końca przekonany dopóki, dopóty nie zrobiłem wakacyjnej trasy do Czech i z powrotem - w trasie auto rewelka!
~AveArt
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Bardzo cicha praca,elastyczność też niczego sobie.Przyspieszenie mogłoby być ciut lepsze,ale nie ma co narzekać>w końcu to nie samochód do wyścigów.Długa żywotność silnika-moja toyota ma przejechane 195000 a silnik jest w stanie idealnym jeszcze nigdy nic się nie popsuło. (Silnik)
~Madzia
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Ogólnie samochód sprawuje się dobrze, gdyby nie wymienione wcześniej usterki. Sonda jest nowa , więc działa OK. Do pełni szczęścia zostaje tylko wspomaganie.
4,1
~Toyota
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Uważam, że Toyota Avensis I generacji to udane auto, a silnik 2,0 150 km jest najlepszym wyborem do tego modelu. Nie ma żadnych problemów tak jak np. w 1,8 ze zużyciem oleju, nie jest też tak skomplikowany tak jak diesel. Ponadto można liczyć na niezłe wyposażenie biorąc pod uwagę wiek auta, 6 poduszek, klima półautomatyczna, ABS, ESP. Na pewno znalezienie auta w tym wieku, w dobrym stanie technicznym to duże wyzwanie, jednak jeśli się uda,...
~Marian79
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Poza drobiazgami auto naprawde godne polecenie nawet większej rodzince, przy odpowiednim traktowaniu bardzo ekonomiczne.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Hatchback
6,9
8,1
15,6
~Konieczko
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. To był dobry wybór.
Toyota Avensis I Hatchback