Lista ocen Toyota Avensis I Hatchback (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tas23
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Za auto z 2000 r. zapłaciłem w 2009 roku 17400 zł. Od tego czasu poza wymianami eksploatacyjnymi na naprawy wydałem nieco ponad 600 zł. Dla mnie super. Przyznam, że staram się kupować najlepsze zamienniki, albo oryginały (np. rozrząd, oleje tylko Motul), więc eksploatacja trochę mnie kosztuje, ale odwdzięcza mi się możliwością pojechania do Włoch (w sumie wyszło 3000km) na narty bez zająknięcia. Na tę chwilę koszt przejechania 1km wynosi...
~Pan Koala
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Owszem, auto droższe od francuzów tej klasy, ale naprawdę jest godne polecenia. Podobno plasuje się w czołówce w rankingu bezawaryjności - mam nadzieję że przekonam się o tym na własnej skórze :-). Wszelkie przeglądy i ewentualne naprawy nie radzę robić w ASO (zdzierają jak cholera), a u znajomego/poleconego mechanika. Dbając o auto nie powinniśmy mieć żadnych problemów z jego użytkowaniem :-)
~medyk
Hatchback 1.8 110KM 81kW
b drogi serwis pogwarancyjny , wszystko chcą wymieniać zamiast znaleźć przyczynę np. gdy nie działał zamek centr, chciano wymienić komputer za ok, 2 tys.(w Łodzi) a przyczyna była prozaiczna -bezpiecznik, przy nieszczelnościach klimy serwis chciał wymienic wszystkie przewody -za ok, 3 tys a przyczną była opaska na gumowym przewodzie za 20 zł,( Radom) Serwis po prostu naciąga
~DWS
Hatchback 1.6 110KM 81kW
Cena jest bardzo niska. SPRZEDAM TOYOTE 1600 2 PODUSZKI CENTRAL. ZAMEK , EL. SUSTERKA ,SZYBO PRZÓD,STAN BARDZO DOBRY NOWE OPONY ZMIENIARKA cd ITP. wsp. kier. KLIMATYZACJA ABS BEZWYPADKOWY W 100% tel.697624785 (komórka)
~Bolek
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Cena - jedna wyższa od drugiej (eksploatacji i zakupu). Za to dostajemy duży samochód, kompletnie nijaki z zewnątrz i wewnątrz, ekonomiczny i bardzo wygodny ale broń boże trafić na egzemplarz lubiący się zepsuć - zrujnuje każdego!
~norison666
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Dałem za niego 5000 resztę dała rodzina (jako prezent) i moim zdaniem cała kasa wydana została świetnie auto chodzi jak w zegarku (oprócz tego 3 biegu ale to będzie trzeba zobaczyć u mechanika) świetne autko ;]
~AveArt
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Zapłaciłem za ten samochód w 2000roku 49700zł.Miał wtedy niecałem dwa lata.Przyznam że wahałem się bo mozna bylo za te pieniądze kupic cos nowego,ale dziś tego nie żałuję,naprawdę było warto,jak widać za jakość się płaci
~gitarnik
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Toyota się ceni. Rok temu dałem za ten samochód 17000 zł. Wiem że przepłaciłem ale mam samochód w idealnym stanie. Od I właściciela pracownika Toyoty. Pełną dokumentację. Auto wolno traci na wartości.
~Konieczko
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Trzeba zainwestować w parę napraw, ale auto odwdzięcza się bezawaryjną pracą. Rok bez żadnej usterki w przypadku auto 10 letniego to myślę nie jest zły wynik :-) Przejeżdżam rocznie około 30 tys km.
~intermedium@vp.pl
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Gdyby ten samochód był produkowany w Japonii, na pewno można by mu dać 5, a tak tylko 4. Denerwuje zwłaszcza bardzo tandetny i słaby (wyciera się) materiał tapicerski na obiciach siedzeń.
Toyota Avensis I Hatchback