Lista ocen Toyota Avensis I (237) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 328 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukaszp1903
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Do wymiany mam laczniki stabilizatora tylnego no ale stan polskich drog wszystko tlumaczy. Sadze ze oryginalne dlugo pozyja, szt ok 100zl.
~niefan Toyoty
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
jak wyżej Mając Volvo nie wiedziałem co to mechanik, teraz jesteśmy na Ty. Tak jak napisałem wyżej, jeszcze raz i sprzedaję to japońskie gówno!!!
~tadzikb59@o2.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
NO PROBLEM. Wszystko jest OK Usterek jak na razie nie miałem. Samochód regularnie serwisuje i wymieniam to co trzeba - oleje, filtry, klocki itp.
~M.P.
Sedan 1.6 101KM 74kW
Teraz ma 12 lat myśle o sprzedaży auta i kupnie Audi A6 C5 ale na olej. Tylko te tylnie stabilizatory rzemieślnicze szybko się wybijają po 10tyś.
~Pablo
Hatchback 1.8 110KM 81kW
nic sie nie zepsuło i raczej sie nie zapowiada ;) przynajmniej mam taką nadzieję, bo ceny w serwisie nie zachęcają do częstych tam wizyt.
~bpkpsp@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 110KM 81kW
wspomniana skrzynia, wyamiana wachacza (pękniete mocowanie) po 130 tys., co 80-90 tys drobiazgi w zawieszeniu - amortyzatory do tej pory ok - jestem zaskoczony
~Tomek
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
Zaraz po zakupie - koło zamachowe / dobra ocena ponieważ nie wiem jak poprzednik dbał o samochód - potraktowałem to jako koszty zakupu używanego samochodu /
~WhoSayN
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
po 100tyś padła pompa paliwowa, po następnych 30tys sprzęgło, po 10tys od sprzęgła bendix co nawiasem mówiąc nie powinno mieć miejsca,
~King
Hatchback 1.6 110KM 81kW
Tu powinna być także skala dla Avensisia 100 pkt. Po prostu nic! Mamy w rodzinie wiele aut, ale to nas po prostu zadziwia. Tylko tankuje i co 15000 przegląd.
~Wesoły Sanitariusz
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Powtórzę:KOSZMAR. WSZYSTKO SIE PSUJE! ŁOŻYSKA, POMPA, ZAWIESZENIE, WTRYSKI. STARSZNIE DROGIE CZĘŚCI!! TOTALNA PORAŻKA I TANDETA