Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback (68) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dave emali:adler.tr@gazeta.pl
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
uszczelki tylnych drzwi-wymieniono na gwarancji,peklo plastikowe mocowanie zderzaka a pozniej mocowanie oslony silnika(przy przeb.10 000).Te wszystkie zew.elementy plastikowe to jeden wielki szajs na poziomie nizszym niz Daewoo. Serwis to tylko naprawia z uprzejmosci bo twierdza ze to wina zlego uzytkowania.
~esel
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Na razie odpukać, wszystko super. Ale przejechałem nim dopiero 7000 tyś. po zakupie od poprzedniego właściciela. Jeśli mu wierzyć to przez 65000 nie miał żadnych usterek. Czasem blokuje mi się sprężyna w masce przedniej, konieczne wtedy jest podważenie palcami maski aby ją podnieść.
~kayenne1
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
WAŻNE: w 1.roku zadbalem o wymiane kilku czesci, ktore w tym modelu byly zawodne. Dotyczy to: reflektorow, tarcz hamulcowych i kolumny kier (drzenia ukl kier). NAPRAWY/wymiany po gwarancji: - pompa spryskiwacza szyby przedniej - łożysko koła /przednie/ - raz kasowanie błędu /VSC/
~T@deo & T@deo
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Kto miał już japończyka, a szczególnie Toyote to zgodzi się ze mną, że jest to praktycznie bezawaryjny samochód. Może mam krótko ten samochód, ale znam opinie kierowców i możliwości tego auta, ponieważ sam mam warsztat samochodowy.
~Alicja
Hatchback 2.2 D-4D 177KM 130kW
Właśnie walnął mi komputer pokładowy. NIe zgasł po zgaszeniu silnika,m nie reagował na przyciski. Po odcięciu zasilania -nie 'zapala' się ponownie. Kolejny koszt się kroi.
~Pugilares
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Z małych rzeczy psuje się tylko amortyzator klapy schowka pasażera oraz skrzypią siłowniki tylnej klapy, oraz luźny zamek tylnej klapy i te częste zbieżności do roboty.
~proton
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
mit : w miedzy-czsie 2 akcje serwisowe - dobrze zorganizowana prewencja oraz pompa płynu chłodnicy, lampka w drzwiach, reflektory z defektem, 2 razy padało podgrzewanie lusterka
~mr_tk
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Drobne usterki występują. Odleciała mi listwa z dachu, nie działa otwieranie okna, przyciski zacinają się, ale i tak elektryka działa dobrze.
~KS
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Jakieś dokręcenie obudowy w silniku bo brzęczała. Żarówki dość często padają, uciążliwe są te wymiany. Klimatyzacja czasami pośmierduje.
~keraj79
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Konieczna wymiana odbłyśników przy ksenonach. Bez tego w nocy nic nie widać a oryginalne bardzo szybko czarnieją. Wymiana 400 zł i świecą jak nowe
Toyota Avensis II Hatchback