Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartek@world.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Według mnie za tą kasę ( skorzystałem z promocji wyprzedaży rocznika 2005 ) nie znajdziemy na rynku tak dobrej konstrukcji . Jedyny mankament (musiałem to napisać) to tapicerka (dotyczy wszystkich wersji ) materiał totalna klapa ,szybko się brudzi ,zaciąga ,zmuszony byłem do założenia półskórzanej tapicerki. REASUMUJĄC - następne auto to będzie też TOYOTA lub jak fundusze pozwolą to LEXUS
~tetetka
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Panowie w salonach Toyoty -troche wiecej pokory i mniej zadecia-wasze auta tez maja niedorobki i sie psuja. Wymienic filtry i oleje potrafi kazdy "Zdzichu" na osiedlowym parkingu.Ale zeby wlasciwie zdiagnozowac upierdliwa usterke w samochodzie trzeba juz cos potrafic. Starajcie sie bo na dobrej opinii poprzednich marek toyoty mozna za daleko nie zajechac
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Fatalna jakośc wykonania, fatalna jakość serwisu Toyoty. Auto, które wg Toyoty pretenduje do klasy wyzszej średniej prezentuje własciwosci auta kompaktowego (oczywiście poza rozmiarami i ceną ...). W przyszlości raczej nie kupię juz Toyoty i wszystkim zainteresowanym odradzam.
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
kupiłem samochód w lutym tego roku, z rocznika 04, więc i cena była niższa (akceptowalna) w porównaniu do innych marek stosunek jakość/cena jest dobry, samochód oferuje naprawde dobre wyposażenie w tej cenie (mam wersje sol)
~j.p.
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Mam wersję sol. Jeśli chciałbym u konkurencji to samo co tutaj to musiałbym zapłacić więcej (ABS, EBD, VSC, TRC, BA, 9 PODUSZEK, AUTOMATYCZNA KLIMATYZACJA DWUSTREFOWA itd.)
~-
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jakość wykończenia - super. Jakość wozu jako wozu (usterki i awarie) - ŹLE, urwanie głowy. Cena - kosmicznie wysoka w porównaniu z konkurencją.
~Pugilares
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
W sumie jest to auto klasy prawie średniej lub średniej z 7 poduszkami powietrznymi, wygodne i dobrej marki.
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
doskonały! 30 tysięcy, to grosze w porównaniu za to co otrzymałem, znakomity samochód!
~Krzysztof AS
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
za jakość i to co oferuje mogłaby być nawet droższa. bardzo dobry ów stosunek
~pawel080862@op.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Za jakość trzeba płacić, za jakość mojego auta cena conajmniej o połowę za wysoka.
Toyota Avensis II Hatchback