Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do przodu na zakrętach przednie słupki skutecznie ograniczają pole widzenia. do tyłu w wersji Wagon SOL (przyciemniane szyby) widoczność jest po prostu tragiczna. A w nocy zerowa (jeden reflektor wsteczny ... ) !!! Jedyna zaleta to duze lusterka wsteczne. Niezbędne czujniki cofania, ale tu uwaga na serwis - w trakcie montazu potrafią skutecznie je spieprzyć.
~Daniel
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
do przodu tak średnio, nie widać obrysu, można rogiem zderzaka w coś stuknąć. trzba uwazać do tylu jest kiepsko, widocznosć słaba, wielka a zarazem mała szyba. ja mam czujniki parkowania i jakos to poprawia sprawe ale i tak cofająć trzeba mocno uważac. Swiatlo cofania to porazka
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
do przodu idealna, a do tyłu kwestia przywyczajenia, mam okazje jeździc naprawde dużymi autami (nissan patrol, ford transit) i tam nie mam żadnych problemów z oceną odległości
~bartek@world.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
bez zarzutu , cofanie do tyłu jest przyjemnością i niestresuje (seryjne PDC ) z przodu duża szyba pozwala widzieć wszystko jak na dłoni
~K_S
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
z przodu b. dobrze, z tylu pomagają czujniki, kto właściwie wykorzystuje lusterka boczne, nie będzie mieć problemów
~j.p.
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do przodu O.K, trochę przeszkadza wysoki "tyłek" ale odkąd założyłem czujniki parkowania już się nie stresuję na parkingu :)
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
bardzo dobra, do przodu bajka, do tyłu nieco gorzej, ale są lusterka, jest naprawdę dobrze!
~gacek
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
ogólnie ok z tyłu troche brakuje czujnika parkowania, z przodu trzeb asie przyzwyczaic
~thomb
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Co trzeba widać. Tył jakoś przesadnie nie jest odsłonięty ale dramatu nie ma.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
11,4
~Stefan
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Troszkę mało widać patrząc do tyłu. Reszta bez najmniejszych zastrzeżeń.
Toyota Avensis II Hatchback