Oceny Toyota Avensis II Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW 2002-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Avensis II Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW 2002-2009

~esel
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Samochód spełnia moje wymagania. Kupiłem go głównie dlatego, że jest to ostatnia odsłona przed zakończeniem produkcji. Pracuję w przemyśle motoryzacyjnym i wiem, że w \"dotartych\" projektach ryzyko pojawienia się (poważnej) usterki jest zredukowane do minimum. Wybór padł na Toyotę, również ze względu na spalanie i raczej brak problemów z DPF - zmora współczesnych diesli. Pomijając kiepską ergonomię i słabe wyciszenie opon,...
2,9
~tomtom
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
to moja druga toyota i pewnie gdybym wybral inny samochod teraz bym za kase zostawiona w warsztatach jezdzil ferrari... wczesniej mialem vectre i o dwie klasy byla lepsza od toyoty, biorac pod uwage generalna opinie na temat niezawodnosci toyoty(koszmarnie przesadzona) zdecydowalem sie na wymiane i szczerze zaluje. Zreszta jak powiedzial jeden z zaprzyjaznionych mechanikow, toyote kupuja ludzie ktorzy licza na niska awaryjnosc wiec mimo ze...
~Uzytkownik Avensisa
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
mam to auto od 7 lat i jestem zadwolony. Takiego auta szukalem, nie zawiodlo mnie nigdy a koszty obslugi czy wymiany czesci nie sa kosmiczne. Auto ma 10 lat, zadnej korozji, ponad 200 tys (prawdziwego przebiegu) silnik nie mial zadnej powaznej awarii.
~KS
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Auto to typowy rodzinny, autostradowy typ. Duży i pakowny. Raczej nudnawy, może w bogatszych wersjach wyposażenia/silnika jest więcej przyjemności z jazdy, a tak najważniejszą zaletą pozostaje niezawodność. Dobre auto na długie trasy, przy niezbyt dynamicznej jeździe oszczędne i wygodne.
~Wojtek
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Trochę odczuwalna turbo dziura .Przy ok.2 tyś. obrotów w silniku brzęczy jakiś plastik. (Silnik)
~ed
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
ograniczenie widoczności do tyłu i od prawej strony (przednie belki za szerokie) (Widoczność)
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
6,4
~marber@mp.pl
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Najsłabszy diesel, ale wystarczająco dynamiczny dla tego samochodu. Jazda na 4,5,6 biegu to przyjemność. Najlepszy do wyprzedzania jest oczywiście 4 i ewentualnie 5 bieg. Dodatkowo bardzo cichy i ekonomiczny. (Silnik)
~Slawek
3,3
~Student
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Silnik dobrze dobrany do tego modelu, zapewnia dobrą dynamikę i umiarkowany apetyt na paliwo. (Silnik)
~Piotr
Toyota Avensis II Hatchback