Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (140) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
do 120 km wytrzymam powyżej głośno ,szumy drogi, wyciszenie to szara pianka klejona to tu to tam dość zabawnie bez ciągłości krytej powierzchni ze średniej najgorzej.
~Dlc
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wyciszenie bardzo dobre nie wiem czy każde takie ma ale wersja Sol+ ma ogromnie dobre wyciszenie w środku jest mega cicho i w mniejszych i w dużych prędkościach.
~adrian
Kombi 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Największy minus Avensisa. Do 80kmh nic nie przeszkadza. Do 100 jest ok . Jeśli ktoś jeździ powyżej 120 najlepiej niech zainwestuje w ciche opony i lepsze głośniki
~Prezes
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Pod tym względem auto jest doskonałe, podróżowanie po autostradzie z v 160-180km/h to sama przyjemność, silnik niesłyszalny, szum w zasadzie pochodzi od lusterek i jest akceptowalny.
~Tomasz
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Niemal perfekcyjne. Jedynie przy prędkościach rzędu 180 km/h wyraźnie słychać szum powietrza no, ale nie jest to przecież klasa wyższa - jest naprawdę bardzo dobrze.
~toyociarz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Tutaj Avensis zdecydowanie wyprzedza o kilka długości swoich konkurentów /Mondeo, Vectra, Passat/ i jest porównywalny w tym zakresie z autami z najwyższego przedziału cenowego.
~Adam
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
W aucie jest cicho, przy pierwszym odpaleniu nie wierzyłem że to diesel (przyzwyczajony do TDI). W środku głośniej się robi dopiero powyżej 140km/h
~Jacek Szyszka
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Dobrze wyciszone auto. Z racji 5 biegowej skrzyni, przy wysokich prędkościach robi się trochę głośniej, aczkolwiek nie jest to uciążliwe. Silnik ładnie mruczy.
~Daniel
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
\"To właśnie chciałem usłyszeć\" czyli słyszeć jak najmniej hałasu z silnika, a czerpać przyjemność ze słuchania muzyki, ze świetnym systemem audio.
~pawel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Jak pisałem jest bardzo dobrze do czasu. Można by powiedzieć wtedy kiedy nie trzeba jest cicho jak powinno być cicho (powyżej 150km/h) to auto zaczyna wyć.
Toyota Avensis II Kombi