Lista ocen Toyota Avensis II Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW 2005-2009 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jujas
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
ma kilka szczegółów bardzo irytujących i nie wiem czemu japońce tego nie wyeliminowali: 1) natężenia podświetlenia sekcji klimatyzacji nie da się zmieniać, tak jak w desce rozdzielcza - efekt: przy włączeniu świateł podświetlenie standardowo się ściemnia i w lecie, w słońcu nic nie widać. 2) chwilowe włączenie kierunku - pojedyncze mignięcie - a mogło by migać 3x jak u konkurencji 3) przydługa dźwignia skrzyni biegów
~Klubber7
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Auto wykonane z niezmierną dokładnością. Wewnątrz żadne plastiki nie mają prawa trzeszczeć czy skrzypieć. Naprawdę duży plus. przed Toyotą dwukrotnie byłem posiadaczem aut marki Audi, bałem sie że w Toyocie będzie gorzej z wykonaniem, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Brawo Toyota.
~Daniel
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Wszystko do siebie pasuje bardzo ładnie. W wersji ze schowkiem na środku deski zamiast navi, ten schowek właśnie skrzypi. Czy u Was jest tak samo? I jeszcze uwaga co do anteny radiowej: u mnie czasami gubi falę.
~bardzozlymisio
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
wszystko jest wmiare pod reka, krecone pierscienie na przelacznikach migaczy i wycieraczek wymagaja przyzwyczajenia, ale milosnicy japonczykow nie powinni miec problemow.
~Adam
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Dużo schowków i dobrze przemyślanych guzików. Brakuje mi schowka na okulary w podsufitce ale do przeżycia. Auto bardzo wygodne
~rozczarowany
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Bez fajerwerków. Wsztsko pod ręką. Japońskie rozwiązania - jesli jestes przyzwyczajony do niemieckich aut - będą draznić na początku.
~Paweł
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Miejsce jest na wszystko, trochę przeszkadza nisko otwierająca się klapa bagażnika.
~wrobel.jozef@wp.pl
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
fotel trzeba dopasować do swojej sylwetki, wzrostu i wieku kierowcy ala to normalne
~Paweł
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Nic zbędnego pod ręką. Wszystko na swoim miejscu
~Andrzej
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Wszystko na swoim miejscu.
Toyota Avensis II Kombi