Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW 2002-2009 (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marekkk@mp.pl
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
za widoczność na prawą stronę, trzeba sie pochylac do przodu bo przeszkadza słupek i siedzący pasażer.Przy skręcie w lewo również przxedni lewey słupek ogranicza widoczność. Patrząc przez przednią szybę, przy jej dolnej krawędzi na szer ok 5 cm od podszybia załamuje się obraz zniekształcają np. linie poziomego oznakowania na drodze. W nocy przy cofaniu marne oświetlenie pola przez lampę cofania- nic nie widać.
~zawiedziony
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
W nocy dramat (mam wersję SOL+) z przyciemnianymi szybami z tyłu. Montowane przez serwis czujniki cofania powodują tylko problem bo nie wiadomo czy jest jakaś przeszkoda czy to tylko kosz na śmieci stojący z boku 1m. Kompletny dramat.
~f60
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Bardzo grube słupki z przodu. Pewnie przez układ kurtyn powietrznych. Wysoko podniesiona maska. Do tyłu również nie najlepiej, ale bez przesady. Kiedyś miałem Passata sedana i nie było wcale lepiej.
~Zico
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Komentarz powinien być w zasadzie taki sam jak wyżej. Dobra, ale tylko dla tego że nie wiem jak jest w innych. Ja nie widzę żadnych ograniczeń.
~Majkel
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Przy przyciemniomnych szybach widać bardzo dużo i nie ma probelmu z widocznością. Lusterka dobrze sprofilowane.
~tomasz
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Jak na sedana to widok przez szyby i lusterka całkiem dobry..można spokojnie sobie dać radę bez bajerów do parkowania
~aeskimos@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
niektorzy narzekaja ze slaba do tylu i bez czujnikow nie ma co zaczynac, ale ja uwazam ze jest to kwestia przyzwyczajenia
~RADOSŁAW
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
nie ma się do czego przyczepić.To sedan wiec cofając do tyłu przydają się czujniki parkowania.
~lokis
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Trzeba się przyzwyczaić do szerokiego tylnego słupka, trudne parkowanie do tyłu bez PDC
~Maciek
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
nie mam zastrzezen,super widocznosc w nocy dzieki swiatłom xenonowym z soczewkami-rewelka
Toyota Avensis II Sedan