Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Heniek
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Miękki, komfortowy. W zakręty nawet dobrze wchodzi. Nie stuka, nie puka. Nic nie trzeszczy. Tyle, że zaczęło być słychać łożysko w kole (prawy przód) przy 48 000. Narazie jeżdzę, buczy i denerwuje, na szczęście narazie subtelnie. Mam zamiar zgłosić przy następnym przeglądzie. Chyba, że zacznie solidnie buczeć wtedy wcześniej. Swoją drogą, ciekawe czy pójdzie na gwarancji, coś mało wytrzymało jak na mój gust. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek...
~ave2018
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Komfortowy, jednak na tyle sprężysty, że zapewnia pewne prowadzenie. Mi zależy głównie na tym (lubię komfort i tu go mam w stopniu mnie zdecydowanie satysfakcjonującym). Układ kierowniczy dość bezpośredni. Mocne wspomaganie kierownicy, ogólnie wszystko w aucie bardzo lekko chodzi.
~martinez07
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Dwie gwiazdki za komfort - a raczej jego brak. Seryjne koła 17" 205/55 i auto wychwytuje każdą nierówność, którą potem przekazuje na karoserię. Mocno odczuwalne uderzenia boczne wiatru. Poza tym brak zastrzeżeń.
~edek
Sedan Facelifting 2015 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak dla mnie skrojony bdb nie za twardy ale taki dość sztywny nie pływający. ŁAtie wybiera wszelkie nierówności bez jakiś niepokojących stukotów czy" dobić".
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto sprężyste, układ kierowniczy precyzyjny - mowa o samochodzie osobowym i przy standardowym użytkowaniu bez uwag
~Halyna
Sedan Facelifting 2015 2.0 D-4D 143KM 105kW
Tutaj nie ma się czego czepić. Auto jak na zwykłe zawieszenie dobrze wybiera nierówności przy czym zapewnia odpowiednie "czucie" auta.
~PPiotr
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Oceniam na "dobrze", nie jeżdżę sportowo i w tej kategorii nie znajduję w tym aucie ani specjalni niczego ekstra ani złego.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~SKuba
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jak na razie - bez zastrzeżeń, choć przy silnych bocznych podmuchach zachowuje się nerwowo.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015