Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Klimatyzacja automatyczna 2 strefowa, nie przeszkadza brak nawiewu na tył. Ustawianie temperatury przy ogrzewaniu to wielka ściema, na początku zaziębiłem się, w VW miałem tak, że jak nastawiałem 18C to miałem 18C, tutaj nastawiam 22C mam około 17C = TOTALNE DNO, nie wiem jak będzie latem, zima długa, aha irytujące jest podwyższanie obrotów silnika przy włączonym ogrzewaniu, gdy silnik jest jeszcze zimny. I jeszcze sprawa szybkości nagrzewania...
~Edward
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód dość szybko się nagrzewa i chłodzi. Także układ jest wydajny. Nie ma problemu z parowaniem szyb. Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa działa bardzo sprawnie chociaż mogłaby być troszkę cichsza.
~slawek.wie
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Klimatronic dwustrefowy - niby "czad" ale w CR-V dużo lepiej działający. Brak nawiewów na tył - więc z przodu temperatura odpowiednia a z tyłu pasażerowie proszą o podwyższenie lub jej obniżenie.
~Marek
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dałbym doskonale, bo chłodzi i grzeje bez zarzutu, ale na przestrzeni 6 miesięcy dwa razy odgrzybiałem klimatyzację (śmierdziało). W hondzie, corollce oraz astrze II nie śmierdziało nigdy.
~Klemens Stopa
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Tutaj lekki zawód - klimatyzacja nie działa rewelacyjnie, chłodzi powoli. Ogrzewanie za to super, siedzenia podgrzewane działają naprawdę dobrze.
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Wentylacja i ogrzewanie działa dobrze z wyjątkiem nawiewu na boczne szyby które przy tej okazji owiewa też nieco albo twarz albo łokieć kierowcy i pasażera.
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Klimatyzacja mogła by być bardziej wydajna. Przy czarnym kolorze nadwozia i skórzanych tapicerkach latem klima jest za słaba.
~waldek
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Klimatyzacja dwustrefowa robi robotę a podgrzewanie szyby (wycieraczek) to dodatkowy plus

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Keumbev
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Klima śmierdzi dziwnie nawet po odgrzybianiu, na forach piszą że ten typ tak ma ....eh
Toyota Avensis III Sedan Facelifting