Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015 (4) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Fotele z jasną alcantarą- cóż mój wybór, ale Jetta ma fotele wygodniejsze. Bardzo mało schowków, brak wieszaka na torbę z zakupami w bagażniku, brak schowków pod fotelami (mam wrażenie, że konstrukcja mocowania fotela to lata 80. tamtego stulecia). Schowek pasażera duży, pokrywa opada za szybko.Pokrywa silnika- pręt, zawiasy pokrywy bagażnika wchodzą do środka- TANIOŚĆ WIDZĘ. Za 110tys. Generalnie w porównaniu z VW Jetta samochód sprawia...
~eleskoo
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Dość skromne, ale klasyczne ułożenie przycisków, wszystko co trzeba jest pod ręką i niczego nie trzeba szukać. No nie wszystko: gniazdko do USB znajduje się w takim miejscu, że trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby wcisnąć pendrivea z mp-trójkami. Można się przy tym podrapać albo nawet złamać paznokieć. Spora wada, bo obecnie tylko tego nośnika się w zasadzie używa - płyta CD już dawno na śmietniku historii.
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Nie zauważyłem, żeby coś było nie tak. Nawigacja trochę muli, przez co mamy za długo oderwany wzrok od jezdni.
~koks
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Porównywalnie z poprzednim oraz innymi, którymi zdarza mi się jeździć (np. służbowe Mondeo czy Peugeot 407)
Toyota Avensis III Sedan Facelifting