Oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015

Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015

3,5
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Z poprzednim modelem T25 ten samochód nie ma nic wspólnego. Powiewa tandetą. Lipne plastiki które się rysują od byle dotknięcia, niewygodne fotele, beznadziejne wyciszenie wnętrza, koło kierownicy jak zdjęte z karuzeli.
3,6
~koks
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
To moja 3 Toyota, po Carinie i Avensisie kombi d4d z 2007 r. Ostatni miałem w pełnej opcji, z większości "wynalazków" nie korzystałem a trzeba było za nie sporo zapłacić więc zdecydowałem, ze kupie uboższy. I to był błąd. Ponadto co kolejna Toyota to gorsze materiały i wszędzie taniość i oszczędność.
~eleskoo
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
w porównaniu z poprzednią hondą civic to prawdziwy skok cywilizacyjny. Komfort, prowadzenie, spalanie, osiągi: nawet nie ma co porównywać. Silnik 124 KM, tam 142, a jednak turbo sprawia, że jeździ się bardzo przyjemnie i komfortowo.
3,5
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Po raz pierwszy przy zmianie samochodu poczułem, że przesiadłem się do auta droższego i gorszego, które gorzej jeździ, gorzej hamuje, ma gorsze przyśpieszenie, ma gorszą skrzynię i zawieszenie. ZASKAKUJĄCE ROZCZAROWANIE. Tym bardziej, że do tej pory miałem Toyotę za producenta co najmniej porównywalnego z VW.
~AndrzejKaribu
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Nie ma auta idealnego. Toyota spełnia wszystkie moje oczekiwania, nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem.
~Stanisław Barnik
3,7
~Keumbev
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Klima śmierdzi dziwnie nawet po odgrzybianiu, na forach piszą że ten typ tak ma ....eh (Wentylacja i ogrzewanie)
~Piotr
3,4
~tsa
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
W dalszych podróżach uciążliwe prowadzenie znosi w prawą stronę wada fabryczna! (Układ jezdny)
3,6
~roberto
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
słabiutka dynammika - na starcie żółw straszny żólw, w trasie brakuje mocy - ujmę to tak AUTO DLA EMERYTA. (Silnik)
Toyota Avensis III Sedan Facelifting