Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015 (4) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Mam kamerę cofania, często się brudzi, czyli wróciłem do cofania na lusterkach (czujniki to jednak pewniejsze rozwiązanie), ideałem jest kamera i czujniki ( są ale w wersji Prestige). Małe okienko w przednich drzwiach praktycznie nic nie daje, mogli sobie darować. Lusterka wsteczne zewnętrzne ok, wsteczne fotochromatyczne też działa ok. Wycieraczki i tryb auto - ok.
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Fotele kierowcy i pasażera z pierwszej linii są beznadziejne! Bolą uda, bolą plecy - od dwóch lat nie mogę się wpasować w fotel - to pierwszy mój samochód w którym nie jestem w stanie optymalnie dla siebie ustawić fotela. Dochodzi do tego, że po każdej godzinie jazdy muszę się gimnastykować żeby nie zdrętwieć.
~koks
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
W trasie ok. Po nieco gorszych drogach i wybojach o klasę niżej niż poprzedni Avensis (pomimo wyższego profilu opony). Właściwie należałoby powiedzieć, ze niedopuszczalnie jak na klasę samochodu i pieniądze jakie trzeba zapłacić.
~eleskoo
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Cicho, dużo miejsca, wygodne fotele, super.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting