Oceny Toyota Avensis III Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2011

~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jestem zadowolony. Planowałem Mitsubishi Lancera, ale ponieważ się wyprzedali z rocznika 2009 i trafiła się duża promocja na Avensisa to mam auto o klasę wyższe i poważniejsze - jak dla dziadka. Jest komfortowe choć trochę sztywne, bardzo ciche i zaskakująco mało pali. Z tym silnikiem polecam dla wszystkich, którzy chcą rozsądnie jeździć a nie ścigać się na światłach. W wersji podstawowej ma wszystko co chciałem i akurat nie ma tego czego nie...
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
w zycie miałem prawie wszystki marki od Niemicki i francuski to są juz szajs kupiłm toyota avensis 1,6 benzyna jest poprosto najlepsza i najsolidniesza w cłay swiat motoryzacja, brawo toyota na zawsze
~Marek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Starannie wykonany, przestronny samochód. Nic nie klekocze, pewne zawieszenie, dobre osiągi silnika. W miarę niskie spalanie paliwa. Zrobiłem tym autem 177 tysięcy, jedyna naprawa to pompa wodna za 400 zł przy przebiegu 92 tysięcy. Przez 28 lat jeździłem FSO 1500, Toyotą Corollą, Oplem Vectrą II, Toyotą Avensis I i teraz tym. Spośród dotychczas użytkowanych aut z tego pojazdu jestem najbardziej zadowolony. Ogólnie polecam, trwały, pewny samochód
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Euforia pierwszego roku minęła. To już mój trzeci wpis po blisko 5 latach, auto spisuje się dobrze, ale go nie pokochałem. Jest takie jakieś obce i zimne, choć wiem, że mnie nie zawiedzie. Chyba wybrałem za duży rozmiar na moje miejskie jazdy. Denerwuje mnie twardość zawieszenia i mało komfortowe fotele. Cieszy niezawodność i niskie spalanie.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
10,6
~Pablo
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Potrzebowałem auta które bez problemu będzie prywatnie robić ok. 35\'000km rocznie. Ten Avensis na razie zdaje egzamin. Nie chciałem już diesla (koło 2-masowe, wtryski, turbina). Ja jestem zadowolony. Emocje zerowe ale za to jeździ, jeździ i jeździ...
~Marcin
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Avensis III w podstawowej wersji, to zwykły samochód dla kogoś, kto po prostu chce mieć duże, wygodne auto, kosztem bajerów i tzw. niby prestiżu. Do jego zakupu skłoniła mnie domniemana niezawodność Toyoty i właśnie to, że nie jest ona przeładowana elektroniką, której osobiście trochę sie boje w nowoczesnych samochodach. Niestety trzeba przymknąć oko na pewne jakościowe niedociągnięcia, które rażą, w samochodzie za grubo ponad 70 tys. zł.
3,5
~Michał
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Auto dla rodziny, które fajnie wygląda ale poza tym nie wnosi niczego pozytywnego.
3,8
~Darek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jezeli ktos kupil to auto to trudno mu wydac pinie na NIE. Powidzmy szczerze pali jak dobre V6 w aucie z silnikiem 1,6 z 2011 roku nie spodziewałem sie tego po Toyocie .
Toyota Avensis III Sedan