Lista ocen Toyota Avensis III Wagon Facelifting (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DANY
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Sporo miejsca, ale jak na auto takiej klasy, to warto by było trochę je poszerzyć. Z tyłu przydałyby się 3 siedzenia pełnowymiarowe. Bagażnik wystarczy na rodzinne wypady, dość duży.
~sk
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
mało miejsca z przodu i mało z tyłu, szczególnie brak w szerokości, trzy osoby z tyłu bardzo się męczą, w porównaniu do Mondeo wypada bardzo blado, jak samochód o klasę niżej
~Janek
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Nie wiem jak z tyłu ale na przodzie miejsca jest dość dużo. Nawet ktoś wysoki nie będzie miał problemów za kierownicą lub na fotelu pasażera.
~s_adi_s
Wagon Facelifting 2.0 D-4D PowerBoost 150KM 110kW
Nawet w przypadku tak rosłej osoby jak ja, miejsca wystarcza zarówno dla kierowcy jak i dla osób podróżujących na tylnym rzędzie siedzeń.
~mar
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobrze (jestem wysoki i mam 4 osobową rodzinkę). Wygodnie, przyjemnie. Nawet dłuższe odcinki typu 500, 600 km przeskoczycie bez zmęczenia.
~Mikolaj
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Mam 183 cm,udalo mi sie znalezc i zaprogramowac ustawienia fotela bez klopotu.Mysle,ze bardzo wysocy kierowcy(kolo 190 cm i wiecej)moga dotykac glowa sufitu.
~Marek
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jestem zadowolony, z tyłu miejsca bardzo dużo, trochę jednak ciężko się wysiada kierowcy, przeszkadza kierownica.
~ToyotaAvensis_ks1509
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dużo miejsca i brak tunelu przed tylną kanapą (dużo miejsca dla pasażerów z tyłu na nogi).
~Marek
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobrze, samochód jest obszerny w środku, brak tunelu z tyłu to strzał w dziesiątkę.
~Jędrek
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Dużo miejsca, lecz jeśli jest ktoś niskiego wzrostu trudno mu będzie przyjąć dobrą pozycję za kierownicą.
Toyota Avensis III Wagon Facelifting