Lista ocen Toyota C-HR I Crossover (37) - Ergonomia

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MacO
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wszystko w zasiegu reki, latwo mozna ustawic fotele i kierownice, dla mnie niestety fotele lekko za male i mam wrazenie, ze sa przygotowane raczej dla osob ponizej 180cm wzrostu, mimo ze siedzi sie na nich wygodnie, odczuwa sie lekko jakby czesc fotela nie pasowala idealnie do plecow, ja mam 186cm i czuje sie w fotelu dosc dziwnie.
~RafalWawa
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nie mam zastrzeżeń - nawet tablet daje się obsługiwać, nawigacja o wiele lepsza niż np w volvo. Niektórzy marudzą na brak pokrętła siły dźwięku - ja i tak to robię z kierownicy więc mi nie przeszkadza ( a ma zaletę bo pasażer nie grzebie przy radiu). Jedyny minus to schowany w menu tryb jazdy sport
~Piotr
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Tu chyba jest gorzej. I znowu piękno wygrało z funkcjonalnością. Np. wszystkie przyciski na kierownicy są "diamentowe", czyli takie same - ciężko cokolwiek zmienić, bez odrywania wzroku od drogi. W innych samochodach robi się różne, żeby można było wyczuć to palcem
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Schowków bardzo mało . Kierownica niezwykle nisko . Tylna kanapa nie przekonuje . Półka na telefon ? Tak , na nokię 3210. Przestarzały system audio . Dźwięk tragedia . Duży plus - wygodny fotel kierowcy . Mimo że mam blisko 2 metry , nie męczy przy długich trasach .
~q3
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Prawie wszystkie przyski dobrze ulokowane i czytelne. Niestety przyciski: grzewanie kierownicy, czy układ parkowania umieszczony z lewej strony przy kolanie kierowcy, gdzie trzeba pierw spojrzeć żeby nacisnąć, wymaga przyzwyczajenia. Zegarek z lat 80, 12godzinny.
~darek
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
japonczyk norma wiele się musza jeszcze nauczyć toyota lexus ta sama bajka inzynierów toyoty zapraszam np do chinskiego volvo :-),ale montowanie tych mikroskopijnych baków to już jest granda ile ten bak z plastiku kosztuje 10$?? to samo w lexusie dno
~Patrycja Klimaszewska
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo mało miejsca z tyłu. Samochód da dwóch osób. Brak wieszaków na odzież. Bardzo mały schowek z przodu, Podłokietniki nieruchome, nie dla wszystkich. Małe okna z tyłu - to utrudnia jazdę nie tylko pasażerom
~miksell
Toyota C-HR
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Brak schowka na okulary, tylko 1 gniazdo USB. Słabo umiejscowione niektóre przyciski, np: podgrzewanie kierownicy. Zmiana trybów schowana głęboko w ustawieniach.
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Mało schowków . Brak uchwytu na okulary czy chłodzenia schowków . Fajny schowek w podłokietniku ale umieszczenie w nim gniazda 12V to już pomyłka . Stosunkowo spory , ustawny bagażnik
~maciej
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nawigacja niestety jest przestarzała. Odejmuję gwiazdki za bezsensowne umieszczenie przycisku do ogrzewania kierownicy - nad lewym kolanem.
Toyota C-HR I Crossover