Ocena kierowcy - Toyota Camry III Kombi

marcinm, 18 lat temu
Rok produkcji 1992
Toyota Camry III Kombi 2.2 136KM 100kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
super, a nie?
przy 136koniach na 1500kg masy jest naprawdę dobrze, obawiałem sie że będzie gorzej
trochę za długi skok lewarka, jak wymienię synchronizatory i przestanie zgrzytać to już będzie super, bo chodzi naprawdę leciutko i pewnie
ktoś mi się pytał czy mam sportowe zawieszenie "bo taak siedzi w zakręcie" :) a u mnie wszystko z serii
co do cofania kombiakiem, to powinno być na nauce jazdy jako obowiązek - jednak parkowanie prawie 5metrowego auta to niezła zabawa
wszystko na swoim miejscu i bardzo intuicyjne
bez zastrzeżeń, umieszczenie silnika dmuchawy pod schowkiem, sprawia że na wyższych biegach ją słychać
mam 193cm, siedzenie mogłoby być trochę dłuższe ( pracuję nad tym ) 4 osoby podróżują w godnym pozazdroszczenia luksusie, w 5 jest trochę ciaśniej z tyłu
na naszych drogach nie ma dobrze wyciszonego auta, no chyba że właśnie wyjeżdża z salonu. po 20-30kkm każde będzie się tłukło. Przy 180kmph można normalnie rozmawiać i nawet radio słychać:)
łyka, oj łyka, ale czymś trzeba karmić gada. ceny przeglądów? robię sobie za darmo:) przegląd techniczny każdy płaci 100zł, klocki,tarcze, jeżeli nie z ASO to są do przeżycia. NAPRAWY??? a co to?
w europie cena nowej powala, w stanach bardzo budżetowe auto. używane w wieku ok 10 lat to atrakcja, jeżeli tylko nie są zajechane przez pseudorajdowca...
jakie drobiazgi? rysa na lakierze? kapeć? siłowniki tylnej klapy po 14 latach użytkowania?
13 lat miejskiej jazdy - synchronizator drugiego biegu. sprzęgło po 200kkm

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 136KM 100kW [l/100km]