Ocena kierowcy - Toyota Camry III Kombi

Camrak, 17 lat temu
Rok produkcji 1993
Toyota Camry III Kombi 2.2 136KM 100kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
pierwsze auto, które darzę uczuciem. Jak najbardziej pozytywnym oczywiście. Uśmiecham sie życzliwie do sadzących sie do mnie kierowców Lagun i innych nowszych aut.
pracuje cicho i niezawodnie, dobrze się wkręca. jest oszczedny i dynamiczny. pozwala poruszać się z prędkościa 210, zużywa 0,5 l oleju syntetycznego na 15 kkm. bardzo elastyczny
Manual oczywiście, zestopniowana na oszczędnie w mieście pozwala jeżdzić miedzy 1800-2500 obrotów na 5 biegu. Troszke zaczęła haczyć. Słychać łozyska sprzęgła
przy dobrych oponach jak po szynach, bez przechyłów na zakrętach (europejska wersja) stabilna bez wzgedu na warunki drogowe. Idzie jak czołg. Zwrotna pomimo rozmiarów.
dwie wycieraczki z przodu (XTR) i dwie z tyłu (bo kombi) duże okna (nawet w dachu) i jest ok, lusterka wystarczająco duże
jak jadę to trzymam ręce na kierownicy, więc nie przeszkadza mi juz zakrótki podłokietnik. Wszysko na miejscu. Miła skórzana kierownica i drążek zmiany biegów. Zwiększyłem moc żarówek podświetlenia zegarów. Oryginalna zieleń zbyt mdła.
dobrze sie nagrzewa, całkiem dobrze schładza (jak jedzie oczywiście) bo niestety bez klimy
wystarczająca dla 3 dzieci i dwojga dorosłych lub komfort dla 4 dorosłych. plus duży bagażnik i relingi . (Np 3 osoby wygodnie i bezpiecznie i choinka długości 2 metórw w środku, lub dwie osoby i dywanik 3x4 metry w środku, itp),
do 160 cicho od 180 wyraźny szum wiatru o lusterka, silnika nie słychać. Przy fabrycznych 6 głośnikach i CD nie słychać takze innych odgłosów.
minimalnie w trasie 9,2 gazu, do 160 11,5-12 litrów gazu, przy 180-200 nawet 15. W mieście zazwyczaj 12 czasem do 15l LPG.
ceny między 6-15 tysięcy, a za te pieniądze duże, wygodne, bezpieczne, niezawodne, auto. Trudno komentować
pękła spręzyna zamka tylnych drzwi, padły wszyskie siłowniki przedniej i tylnej klapy
po 300 kkm pękła chłodnica, na naszych drogach złamałem sprężynę i uszkodziłem przegub zewnętrzny

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.2 136KM 100kW [l/100km]

11,7