Lista ocen Toyota Camry III Sedan (44) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sle_dz@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Jak cos padnie to ciagnie sie lawinowo i trzeba sie przygotowac na koszty ale po takim zabiegu znow dlugo nie trzeba nic dokladac oczywiscie nie mowie tu o klockach hamulcowych itp
~Marek-WAW
Sedan 2.2 136KM 100kW
Żadnych usterek totalnych. Jeden trudny do zdiagnozowania problem z przebiciem na cewce utrudniał mi rzycie bo nierówno pracowało a nie mogli znaleźć przyczyny.
~Watson
Sedan 3.0 188KM 138kW
Istna Toyota. Wzór niezawodnego samochodu. Mam ją 12 lat i jedynie przepalił się raz tłumik. Poza tym nic się nie dzieje z silnikiem i układnem jezdnym. Rewelacja.
~pjodlowski@vp.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
ponad 300 000km. to mniemam słuszny przebieg,myślę że naprawa skrzyni biegów jaką teraz musiałem zlecić to i tak dobry wynik.Aha wyminiłem dwa czujniki ABS-u.
~kiwaczek
Sedan 2.2 136KM 100kW
poduszki pod silnikiem,transmisja-wysiadl wsteczny (z mojej winy-za duzo plynu wiec pekla obudowa skrzyni ale i tak jezdzil do przodu),gumki na poloskach,
~ignac110@wp.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
ogólnie nie robi przykrych niespodzianek na trasie pozatym że raz padł silnik od wycieraczek i to w środku ulewy
~Camry
Sedan 2.2 136KM 100kW
Nie wiem wogóle o co chodzi. Ten samochód przyzwyczaił mnie do tego , ze tylko wsiadam i jadę .
~Tomek
Sedan 3.0 188KM 138kW
Jedynie przeplywomierz jak w wielu camry ,mimo 550000 przebiegu w samochodzie nic sie nie dzieje:)
~camry fan
Sedan 2.2 136KM 100kW
właśnie zapaliła się kontrolka ABS ale po 270000 km, prawdopodobnie czujnik przy kole . Oceny nie zmienam.
Dziennik kosztów dla Toyota Camry III Sedan
16,3
~tomash09
Sedan 2.2 136KM 100kW
wraz ze wzrostem przebiegu wzrasta awaryjnosc, na chwile obezna tylko dobrze.
Toyota Camry III Sedan