Lista ocen Toyota Camry III Sedan (59) - Silnik

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Camry
Sedan 2.2 136KM 100kW
Pomimo tylu lat na LPG ( od zakupu w 98 roku ) silnik chodzi gładziutko. Wciąż leje półsyntetyk . Mimo raptem 140 koni samochod zbiera sie ładnie.
~sle_dz@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Silnik jak na swoje możliwości pracuje cicho. Przyspiesza naprawde niezle (automat) - nie boje sie wyprzedzac i nie dlatego ze mam nie równo pod sufitem :)
~milkiwaj
Sedan 2.2 136KM 100kW
przy 140km/h wiatr nadal słychać tylko wiatr, ewentualnie przejeżdżające obok auto... kiedy skrzynia redukuje przy wyprzedzaniu, to pojawia się mruczenie
~OPTI
Sedan 3.0 188KM 138kW
Posiadam lepszą wersje V6 IMZF (czy coś takiego). jestem bardzo zadowolony. Jak na taki silniczek auto ekonomiczne - 13 l gazu / 100km.
~mike_s@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Równa praca. Przy 190 KM zawsze znajdzie sie jakis zapas mocy w każdych warunkach i na każdym biegu. Mimo sporego przebiegu silnik sprawuje się bez zarzutów.
~Tomek
Sedan 2.2 136KM 100kW
dobrze się wkręca, troche traci na LPG , jesli pełna czuć że to prawie 2 tony i wtedy zdałoby sie wiecej mocy
~ignac110@wp.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
zaczyna rzęzić ale to powypadkowy egzemplaż pozatym olej czarny jak smoła zaraz po wymianie, ale ciągnie dobrze, dużo pali,
~zby61
Sedan 3.0 188KM 138kW
Silnik jak na swój przebieg jest w stanie idealnym, cichy, elastyczny i dysponuje dużą mocą
~Pabloablo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Może nie brzmi jak w alfa romeo jednak pracuje równo z dużą kultura i co najważniejsze bezawaryjnie duży+
~setunia
Sedan 3.0 188KM 138kW
Po dobrej regulacji poprawna i równa praca na LPG. Na benzynie nigdy nie miałem zastrzeżeń.
Toyota Camry III Sedan