Oceny Toyota Camry IV Sedan 3.0 24V 190KM 140kW 1996-2002

Toyota Camry IV Sedan 3.0 24V 190KM 140kW 1996-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Camry IV Sedan 3.0 24V 190KM 140kW 1996-2002

~Marian
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Samochod jest uzytkowany bardzo mocno, niemal codziennie przejezdza kilkadziesiat (czasem ponad sto) kilometrow. Nie jest garazowany, parkuje na ulicy w zimie i latem. Biorac to pod uwage zuzycie i koszty sa niskie. Jesli jest przecietnie zadbany nie sprawia problemow. Ma duzo miejsca we wnetrzu i wystarczajaco mocy by nie popasc w kompleksy na autostradzie. Polecam auto wszystkim tym, ktorzy lubia spokojna i wygodna jazde, szczegolnie na...
~pablo4878@interia.pl
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
SUPER Auto za 10-15 tysięcy.Mam juz drugą,po poprzedniej generacji(także V6).Cicha,Dynamiczna,Komfortowa(nie nadaje sie na wyscigi),Spalanie na sekw LPG miasto 17l-trasa 12l.Chodzi Super.inst scorpion.Ma przejechane 290tkm,a chodzi jak zegarek(fakt ze trzeba na bierząco dbac o kazde autko).Padło Servo Ham(pękła membrana),oraz........Niepamiętam:).
~glineusz
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Mocny, cichy silnik V6 w połączeniu z automatem to po prostu czysta przyjemność każdego dnia, jeżdżę tym autem 8 lat i co do niego wsiądę to uśmiech sam pojawia mi się na twarzy. Niezawodny i komfortowy. Stanie w korkach w ogóle nie męczy, a ruszanie spod świateł to kwintesencja walorów tego auta.
~made in japan
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
mam oryginalnego japonca z kierownica po prawej stronie,-najlepszy woz jaki dotychczas mialem(wczesniej niemce-VW,Merc.),w UK jest to najlepszy woz w swojej cenie-ze wzgledu na duuzy silnik,oplaty sa b.wysokie(ubezpieczenie)ale cena zakupu wozu z 2000r jest taka sama jak nissana micry czy peugoya 206 z tego samego roku:)Lexus GS-czyli prawie to samo jest 40% drozszy wiec sie nieoplaca,jedyne na co bym zamienil to CAMRY-SOLARA.
~klauss@poczta.pf.pl
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Jedno z niewielu aut na naszym rynku, ktore oferuje dobry komfort podrozy polaczony z niezawodnoscia za przyzwoita cene. Auto godne polecenia tym, ktorzy cenia sobie te cechy ponad szpanerski wyglad i wątpliwa jakosc niemieckich producentow. Polecam lekture statystyk Dekry oraz TUV one wiele wyjasnia.
~Seiza
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Uwielbiam ten samochód! Ma wielki sprawny silnik, jest duże i szalenie wygodne, jazda nim to czysta przyjemność. Części mogłby byc tańsze (zawsze mogą), ale przynajmniej nie stoi połowy czasu w warsztacie.
Dziennik kosztów dla Toyota Camry IV Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
13,4
~Alak
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
to moja czwarta TOYOTA ,przed nią zapragnąłem mieć OPLA MV6,używałem go 1,5roku. Gdy go kupiłem miał rok ,byłemprzekonany że to dobry niemiecki samochód.Myliłem się ,ciągle były usterki . TOYOTĄ używam 3 lata i nic ,poprostu jeżdzi.To bardzo dobry samochód.Jaki będzie mój następny samochód,napewno nie OPEL,więc może wystarczy eksperymentów?
~waldek
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Bardzo dobry wozek za nieduze pieniadze (uzywany), mam ta marke kolejny raz i nie zamienie na zaden podobny w tej klasie
~JA
WYJEBISTE AUTO