Oceny Toyota Camry IV Sedan

Oceny Toyota Camry IV Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Camry IV Sedan

~arokpoland
Toyota Camry IV
auto kupił mój tata jak używane w 2002 roku, jeździł nim do 2012, czyli ok 10 lat. Być może to było przyczyną wielu nieszczęść jakie przez te lata się zdarzyły, aczkolwiek auto było bezwypadkowe bo naprawiane 15 letnie auto bez rdzy raczej by się nie utrzymało. Generalnie części drogie, auto trudne w odsprzedaży, niezbyt dobrze współpracuje z LPG ale za to bardzo wygodne. Gdyby ktoś chciał kupić używaną Camry to ostrzegam: jest to skarbonka...
~Marian
Toyota Camry IV
Samochod jest uzytkowany bardzo mocno, niemal codziennie przejezdza kilkadziesiat (czasem ponad sto) kilometrow. Nie jest garazowany, parkuje na ulicy w zimie i latem. Biorac to pod uwage zuzycie i koszty sa niskie. Jesli jest przecietnie zadbany nie sprawia problemow. Ma duzo miejsca we wnetrzu i wystarczajaco mocy by nie popasc w kompleksy na autostradzie. Polecam auto wszystkim tym, ktorzy lubia spokojna i wygodna jazde, szczegolnie na...
Toyota Camry IV
SUPER Auto za 10-15 tysięcy.Mam juz drugą,po poprzedniej generacji(także V6).Cicha,Dynamiczna,Komfortowa(nie nadaje sie na wyscigi),Spalanie na sekw LPG miasto 17l-trasa 12l.Chodzi Super.inst scorpion.Ma przejechane 290tkm,a chodzi jak zegarek(fakt ze trzeba na bierząco dbac o kazde autko).Padło Servo Ham(pękła membrana),oraz........Niepamiętam:).
~glineusz
Toyota Camry IV
Mocny, cichy silnik V6 w połączeniu z automatem to po prostu czysta przyjemność każdego dnia, jeżdżę tym autem 8 lat i co do niego wsiądę to uśmiech sam pojawia mi się na twarzy. Niezawodny i komfortowy. Stanie w korkach w ogóle nie męczy, a ruszanie spod świateł to kwintesencja walorów tego auta.
~Toyota Camry!!!
Toyota Camry IV
Piszę tą ocenę ponieważ wiem że przeczytają ją ludzie którzy zastanawiają się nad kupnem tego samochodu więc piszę samą prawde.Toyota Camry jest samochodem klasy wyższej i jadąc nim od razu czujemy się dobrze.Jest wygodna, mega cicha,Bezawaryjna!!! Może nie rzuca na kolana linią i noweczesnymi gadzetami ale jeździ się nią bardzo fajnie i komfortowo. Jak najbardzie polecam a ceny utrzymania nie są wysokie!!!
~made in japan
Toyota Camry IV
mam oryginalnego japonca z kierownica po prawej stronie,-najlepszy woz jaki dotychczas mialem(wczesniej niemce-VW,Merc.),w UK jest to najlepszy woz w swojej cenie-ze wzgledu na duuzy silnik,oplaty sa b.wysokie(ubezpieczenie)ale cena zakupu wozu z 2000r jest taka sama jak nissana micry czy peugoya 206 z tego samego roku:)Lexus GS-czyli prawie to samo jest 40% drozszy wiec sie nieoplaca,jedyne na co bym zamienil to CAMRY-SOLARA.
Toyota Camry IV
Jedno z niewielu aut na naszym rynku, ktore oferuje dobry komfort podrozy polaczony z niezawodnoscia za przyzwoita cene. Auto godne polecenia tym, ktorzy cenia sobie te cechy ponad szpanerski wyglad i wątpliwa jakosc niemieckich producentow. Polecam lekture statystyk Dekry oraz TUV one wiele wyjasnia.
~Seiza
Toyota Camry IV
Uwielbiam ten samochód! Ma wielki sprawny silnik, jest duże i szalenie wygodne, jazda nim to czysta przyjemność. Części mogłby byc tańsze (zawsze mogą), ale przynajmniej nie stoi połowy czasu w warsztacie.
~Alak
Toyota Camry IV
to moja czwarta TOYOTA ,przed nią zapragnąłem mieć OPLA MV6,używałem go 1,5roku. Gdy go kupiłem miał rok ,byłemprzekonany że to dobry niemiecki samochód.Myliłem się ,ciągle były usterki . TOYOTĄ używam 3 lata i nic ,poprostu jeżdzi.To bardzo dobry samochód.Jaki będzie mój następny samochód,napewno nie OPEL,więc może wystarczy eksperymentów?
~Vojt
Toyota Camry IV
Bardzo wygodne auto, to jego główny atut. Niezwykle pojemne, swoją wielkością zwraca uwagę innych. Konserwatywna stylizacja wielu osobom może się podobać.