Lista ocen Toyota Camry V Sedan (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Na tą pojemność i automat, pali średnio ok. 2l wicej od Avensisa 2.0l VVTi którego miałem poprzednio (ręczna skrzynia). Wszystko zależy też od sposobu jazdy. Jadąc ze stałą prędkością 120km/h po równej drodze na odcinku 220 km spala ok. 8.8l. Ale tak się nie da jeździć, bo można zasnąć, jest za cicho:).. Części sieci Toyoty są dość drogie. wersja USA różni się nieznacznie od europejskiej. Ale da się spokojnie nadrobić ten mankament przez...
~luka
Sedan 3.0 V6 186KM 137kW
spalanie w mieście umiarkowane (mi w warszawie paliłnawet mniej niż podaje producent). ceny przeglądów na poziomie mniejszych samochodów. napraw nie ma... mój miał przejechane ponad 180 tys i jedyne co było wymieniane to dysza spryskiwacza, korek spustu oleju i łacznik elastyczny w wydechu. poza tym tylko olej filtry i klocki... trwałe skrzynie pod warunkiem że się o nie dba.
~Andrzej_Wrocław
Sedan 3.0 V6 186KM 137kW
Zuzycie paliwa jest duze, nie ma co ukrywac! Moj rekord (miasto) to ok 17l/100km, chociaz mozna "zejsc" do 11-12l/100km. Na trasie pali 8-10l/100km, w zaleznosci od stylu i warunkow jazdy. W kwestii cen: nie jest zle, jesli nie wybiera sie autoryzowanych serwisow, bo tam potrafia skasowac, jak za zboże.
~elmero76@wp.pl
Sedan 3.0 V6 210KM 154kW
z instalacją LPG ....koszt paliwa do przyjęcia, porównywalny z dieslem, części może nie najtańsze ale za to nie wymagają częstych wizyt w warsztacie droższy przegląd po 100 tyś (dodatkowo regulacja zaworów), pozostałe w normie
~X-Men
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
tu powiem, że w mieście z automatem nie wychodze z 12 l na 100 km w trasie powinno być lepiej ale ponieważ skrzynia ma mało przełożeń to w trasie mam 10 l
~Pogorzelski
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Dość sporo trzeba wydać . Przez moje niedbalstwo spokojnie spakowałem w Toyotę 25k regeneracja skrzyni biegów zawieszenie i silnik.
~Robert Konrad
Sedan 3.0 V6 186KM 137kW
Reasumując brak wydatków na jakiekolwiek naprawy (brak awarii), koszty poniesione na serwisy i paliwo się zwracają.
~mariusz
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Biorac pod uwagę co musiałbym wsadzić w to auto -na oko IDEALNE to kupił bym lepsze i nowsze bez trudu.
~NEOX@NEOX.ORG.PL
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
ŚREDNIO NA GAZIE PALI 12,5 L GAZU NA 100 KM CO NA TAKI DUŻY SAMOCHÓD TO CHYBA DOBRY WYNIK
~Marek Wojtys
Sedan 2.5 200KM 147kW