Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Toyota Camry V Sedan

Toyota Camry V Sedan
Lata produkcji: 2002 - 2006
Segment: Wyższa klasa średnia

Toyota Camry V Sedan – wybierz silnik

Dane techniczne Toyota Camry V Sedan

Podstawowe parametry Toyota Camry V Sedan
Liczba drzwi 4
Liczba miejsc 5
Wymiary zewnętrzne Toyota Camry V Sedan
Długość 4815 mm
Szerokość 1793 mm
Wysokość 1490 mm
Rozstaw osi 2720 mm
Rozstaw kół - przód 1545 mm
Rozstaw kół - tył 1535 mm
Wymiary bagażnika Toyota Camry V Sedan
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 520 l
Szkic techniczny Toyota Camry V Sedan

Autodiagnoza Toyota Camry V

Liczba wpisów: 5
Temperatura silnika /grzeje się/
dodał: zby61, 4 lata temu
Witam wszystkich i proszę o pomoc... Moja Toyota Camry rocznik 93 motor 3.0 z LPG przebieg ok. 320 tys km Problem z grzejącym się silnikiem...na wolnych obrotach może chodzić kilka godzin i jest temperatura w normie, w czasie jazdy po przejechaniu ok 10 km. temperatura szybko wzrasta i utrzymuje się przed czerwonym polem. Po zatrzymaniu /np. w korku/ wraca do połowy skali. Uszczelki pod głowicami wymienione, chłodnica nowa, termostat wymieniany trzy krotnie i dalej ten sam problem. W cieplejsze dni próbowałem jazdy bez termostatu i było O.K. oczywiście dłużej się nagrzewała ale to nie...
Kontrolka "check".
dodał: ~keri1000, 8 lat temu
Wyświetla mi się "check" - byłem w kilku ("renomowanych") warsztatach i ich działania były skuteczne przez parę dni. Auto ma ok. 12 tyś. przebiegu. Nasz serwis Toyoty ponoć też jest nieskuteczny - brak oprogramowania dla Camry. Poradźcie please.
Falowanie obrotów silnika
dodał: ~Łysy, 7 lat temu
Po uruchomieniu silnika muszę trzymać nogę na pedale gazu i utrzymywać ok 1000obr/min wtedy silnik w miarę równo pracuje. Zaczyna się nagrzewać i obroty silnika zaczynają skakać z 1000obr w dół. Nawet silnik gaśnie. Po zgaszeniu ciepłego silnika i próbie odpalenia silnik, zapala i gaśnie. Muszę trzymać pedał gazu żeby silnik pracował. Jest to problem gdy trzeba zatrzymać się na światłach i w codziennej eksploatacji.Proszę o choć drobną radę co dalej robić.

Publikacje o Toyota Camry

Newsy o Toyota Camry